Festiwal Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic” w innej formie

0

Organizatorzy ze względu na pandemię i wprowadzone ograniczenia musieli zmienić formułę Festiwalu Turystyki Rowerowej „Roztocze bez granic”. Co się zmieniło? Sprawdźcie.

O planach organizacji i szczegółach Festiwalu Turystyki Rowerowej informowaliśmy pod koniec stycznia. Wydarzenie miało rozpocząć się 12 czerwca, a zakończyć 14 czerwca. Teraz organizatorzy – Starostwo Powiatowe przy współpracy ze Stowarzyszeniem Geoturystycznym Roztocze Wschodnie oraz Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie, postanowili przedłużyć czas trwania Festiwalu do 31 sierpnia. Jednak zrezygnowali ze wspólnego przejazdu proponując uczestnikom indywidualne lub rodzinne pokonanie tras: Roztoczańskiego Rajdu Geoturystycznego, Rajdu Green Velo po Królestwie Rowerowym Roztocze i Roztoczańskiego Rajdu Gwiaździstego.

Osoby, które zarejestrują się do udziału otrzymają specjalny pakiet rowerowych gadżetów. Ponadto uczestnicy, którzy zrobią sobie selfie lub nagrają filmik w czasie przejazdu zaproponowanymi trasami, w terminie od 12 czerwca do 31 sierpnia 2020 r., będzie mieć szansę na zdobycie atrakcyjnych akcesoriów rowerowych i nagrody głównej – roweru trekkingowego. Dodatkowo organizatorzy za pośrednictwem mediów będą publikować cykliczne warsztaty, wykłady, opowieści i pokazy rowerowe oraz przedstawiać piękno Roztocza i Ziemi Lubaczowskiej.

– Odpocznij aktywnie! Daj się oczarować dziedzictwu przyrodniczemu i kulturowemu Ziemi Lubaczowskiej! Dołącz do naszej festiwalowej rodziny! Stwórzmy wspólnie symboliczny peleton, który przemierzy szlaki rowerowe w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski! – zachęcają do udziału organizatorzy.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here