Można zgłaszać kandydatów na „Lubaczowianina Roku 2019”

0

Można już zgłaszać kandydatów na „Lubaczowianina Roku 2019”. Organizatorzy – Urząd Miejski w Lubaczowie, na propozycje czekać będzie do 30 czerwca.

rhdr

O tym, że Burmistrz Krzysztof Szpyt reaktywował Plebiscyt „Lubaczowianin Roku” pisaliśmy na początku marca. Jednak z uwagi na panującą pandemię terminy poszczególnych etapów zostały zmienione.

Osoby, które swoją pracą w sposób szczególny przyczyniły się do kreowania wizerunku Lubaczowa i są oddane na rzecz społeczności nominować można od 1 do 30 czerwca. Kandydaci klasyfikowani zostaną w siedmiu kategoriach: kultura, oświata, przedsiębiorca, społecznik, zdrowie, sport i Super Lubaczowianin. Następnie kapituła złożona z przedstawicieli pozarządowych organizacji społecznych wyłoni maksymalnie po trzech kandydatów z każdej kategorii, którzy zmierzą się w głosowaniu mieszkańców. Toczyć się ono będzie od 13 lipca do 28 sierpnia. Zwycięzców poznamy 11 listopada. Uhonorowani oni zostaną w czasie Uroczystej Gali. Wówczas dokonane zostaną pamiątkowe wpisy do księgi Plebiscytu.

Niezbędne dokumenty potrzebne do zgłaszania kandydatów znajdują się na stronie Urzędu Miejskiego w Lubaczowie.

Patronat nad plebiscytem sprawuje nasza redakcja.

AH, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here