Czołowe zderzenie w Krowicy Hołodowskiej, trzy osoby ranne

2

Lubaczowscy policjanci pracowali w poniedziałek (11.05) na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Krowicy Hołodowskiej w gminie Lubaczów. Czołowo zderzyły się tam ford z volkswagenem. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.

Wczoraj (11.05) przed godz. 15, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 866, w miejscowości Krowica Hołodowska w gminie Lubaczów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym volkswagenem, 57-letni mieszkaniec gm. Lubaczów, jadąc od strony Krowicy Samej, na skrzyżowaniu skręcił w lewo w kierunku Lubaczowa. Wtedy zobaczył jadący z dużą prędkością samochód marki Ford, którego kierujący stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na jego pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia. Uderzenie było tak silne, że obydwa pojazdy przesunęło o kilkadziesiąt metrów.

Do szpitala trafili kierowca volkswagena i jego pasażerka, 41-letnia mieszkanka Cieszanowa oraz 26-letni mieszkaniec gm. Lubaczów, który kierował fordem.  

Badanie stanu trzeźwości kierowcy volkswagena wykazało, że był trzeźwy, natomiast od kierowcy forda została pobrana krew. Policjanci na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny, które pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn zdarzenia – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here