Po tym jak organizatorzy Cieszanów Rock Festiwalu poinformowali o przeniesieniu tegorocznej edycji do Internetu, fani masowo deklarują chęć zachowania biletu i szukają nowych sposobów na wsparcie dla ulubionej imprezy.

O tym już pisaliśmy – jedenasta edycja jednej z najpopularniejszych imprez rockowych w kraju przechodzi do Internetu i obędzie się w dniach 22-22 sierpnia tego roku. Mimo zapowiadanej wirtualnej edycji, emocje wokół CRF nie słabną. Wprost przeciwnie. Do akcji przystąpili fani festiwalu, którzy masowo deklarują chęć zachowania biletu i szukają nowych sposobów na wsparcie dla ulubionej imprezy.  

Epidemia koronawirusa uruchomiła nowe społeczne zachowania. Jednym z nich jest odpowiedzialna postawa konsumentów. Mimo ekonomicznego kryzysu ludzie postanowili wspierać finansowo swoje ulubione miejsca, marki i wydarzenia. Tak się dzieje w przypadku Cieszanów Rock Festiwalu, który w zeszłym tygodniu, z powodu pandemii i rządowych restrykcji dotyczących imprez masowych, przeniósł tegoroczną edycję do Internetu. Organizatorzy zapowiedzieli koncerty online zespołów z tegorocznego lineupu, wirtualny Przegląd Zespołów oraz akcje społeczne na grupie facebookowej POLE NAMIOTOWE CRF.

Zaraz po wydaniu oświadczenia dostaliśmy masę wiadomości z pytaniami jak nas wesprzeć. Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu nasi fani masowo deklarują chęć zachowania biletu na przyszły rok. Dużą popularnością cieszy się również internetowa aukcja ZŁOTEGO KARNETU CRF organizowana przez Allegro, w ramach akcji wsparcia dla kultury #złotybilet. Cena karnetu gwarantującego dożywotni wstęp na wszystkie edycje CRF, w kilka zaledwie godzin, przekroczyła 2 tysiące złotych! To wielki gest solidarności z naszymi współpracownikami, artystami i mieszkańcami Cieszanowa – tłumaczy Artur Tylmanowski, dyrektor artystyczny festiwalu.

Link do licytacji dożywotniego ZŁOTEGO KARNETU CRF: https://bit.ly/2zsPSLs

Cieszanów Rock Festiwal, licząca 10 lat impreza rockowa organizowana przez Gminę i Miasto Cieszanów i agencję Arto-Music&Media, to jeden z najprężniej rozwijających się festiwali muzycznych w kraju. Niegdyś nazywany podkarpackim Woodstockiem i następcą Jarocina, dzisiaj tworzy własny festiwalowy styl łączący tradycję i klimat dawnych festiwali z nowoczesną komunikacją i zaangażowaniem społecznym. Wydarzenie idealne dla fanów plenerowych koncertów ceniących sobie kameralność i przyjacielską atmosferę.

Tegoroczna edycja CRF odbędzie się w sieci w dniach 20-22 sierpnia 2020. Kolejna edycja zaplanowana jest na 19-21 sierpnia 2021. Szczegóły na www.cieszanowrockfestiwal.pl


3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here