Cieszanów Rock Festiwal w tym roku nie w plenerze

0

Epidemia wymusiła na organizatorach Cieszanów Rock Festiwal zmiany. Największa impreza rockowa w południowo-wschodniej Polsce nie odbędzie w tradycyjnej formie – została przeniesiona do sieci. Zmiany podyktowane są troską o bezpieczeństwo.

fot. Show The Show, archiwum.

Może to nie najlepsza wiadomość dla festiwalowiczów, ale lepsza niż całkowite odwołanie wydarzenia. Nowy PLAN CRF obejmuje zorganizowanie internetowego Przeglądu Zespołów. W sieci pojawią się koncerty i live chaty z artystami. Przygotowana zostanie także ponadwymiarowa impreza na grupie Pole namiotowe CRF.

– W tym roku, jeszcze mocniej niż zazwyczaj, potrzebujemy Waszego supportu. Załóżmy festiwalowe koszulki, rozbijmy namioty w ogródkach i pokażmy internetom siłę #cieszanuje! – zachęcają.

Choć organizatorzy CRF podchodzą do nowej sytuacji z determinacją i entuzjazmem, rozumieją, że wirtualna rzeczywistość nie zastąpi klimatu, który tworzony jest na Kąpielisku Wędrowiec. Z tych względów już dziś zapraszają na przyszłoroczną edycję, która odbędzie się 19-21 sierpnia 2021 r.

– Pracujemy nad przełożeniem tegorocznego programu na 12. edycję, kontynuujemy prace projektowe nad nowymi strefami aktywności tj. Scena Otwarta CRF i Silent Rock, wraz z Fundacją Kultury Bez Barier działamy na rzecz dostępności festiwalu dla osób z niepełnosprawnościami. – tłumaczą.

Osoby, które już kupiły karnety koncertowe i karnety na pole namiotowe mogę zachować je na 2021 rok i tym samym wesprzeć organizatorów festiwalu lub dokonać ich zwrotu kontaktując się mailowo z Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie (ckiscieszanow@interia.pl) podając imię i nazwisko, kontaktowy adres mailowy, kod biletu oraz załączyć wyraźne zdjęcie biletu z widocznym kodem. Z kolei osoby, które kupiły bilety osobiście w CKiS w Cieszanowie, mogą dokonać zwrotu osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00. Zwroty przyjmowane będą do 29 maja 2020 r.

– Wkrótce ogłosimy program tegorocznej edycji CIESZANÓW ROCK FESTIWAL ONLINE. Do zobaczenia pod wirtualną Sceną CRF! Zostańcie w domu, nie opuszczajcie Cieszanowa! – mówią organizatorzy.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here