Lubaczów, Oleszyce: ARiMR przekazała kolejne komputery

4

Teresa Pamuła – Dyrektor Podkarpackiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie, a zarazem Poseł na Sejm RP przekazała komputery kolejnym placówkom z naszego powiatu.

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Teresa Pamuła przekazała 15 zestawów komputerowych Zespołowi Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie. W poniedziałek (04.05) kolejne komputery od ARiMR trafiły do Zespołu Szkół w Oleszycach i Liceum Ogólnokształcącego w Lubaczowie. Sprzęt pomoże uczniom obu szkół w realizacji zdalnego nauczania.

W spotkaniu wzięli udział Marlena Golenia – kierownik oddziału ARiMR w Lubaczowie, dyrektorzy placówek – Paweł Wild i Maria Baran, Zenon Swatek – starosta lubaczowski oraz Mariusz Pieróg – naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lubaczowie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

4 komentarze

  1. Koszty zabawy w kwiatki, uściski rąk i klepanie po ramionach są zapewne podobne do ceny samych komputerów – poleasingowe delle nie kosztują wszak za wiele. Na pochlapanie czarodziejską wodą dla księdza jednak budżetu już nie starczyło, bo łaska kosztuje krocie.
    Propaganda sukcesu tam, gdzie go nie ma – bo takie działania to powinno być coś normalnego (w końcu płacimy podatki, a ich część powinna pokrywać edukację i potrzebne do niej akcesoria), a nie czyn okryty chwałą i pamięcią. Ale przykład idzie przecież samej góry, z Nowogrodzkiej. Nie można zrobić przecież nic bezinteresownie, a czymś trzeba przykryć bieżącą, jakże przykrą, sytuację.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here