Strażacy z Lubaczowa wicemistrzami województwa

0

Reprezentacja siatkarzy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie zajęła drugie miejsce w Turnieju Finałowym XXII Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Piłce Siatkowej. Lepsi okazali się ich koledzy ze Stalowej Woli.

Zawodowi strażacy z całego Podkarpacia już po raz 22. rywalizowali w turnieju siatkówki. Tym razem zawody rozegrano w środę (25.02) w Leżajsku. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn, które wcześniej wywalczyły prawo do gry w turniejach eliminacyjnych. Ostatecznie najlepiej wypadli strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Stalowej Woli, drugie miejsce zajęli strażacy z Lubaczowa, a trzecie z Komendy Miejskiej w Tarnobrzegu.

Strażacy z Lubaczowa od lat plasują się w czołówce siatkarskich zmagań, a w ubiegłym roku wywalczyli nawet mistrzowski tytuł.