Jesteś na wakacjach, a może po prostu potrzebujesz szybko przemieścić się po Twoim mieście, wybierz wynajem krótkoterminowy samochodów. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się: 

  • czym jest wynajem krótkoterminowy samochodów,
  • jakie są zalety takiego rozwiązania,
  • jakie auta są wynajmowane,
  • jakie dodatkowe usługi oferuje firma doclar.

Czym jest krótkoterminowy wynajem?

Wynajem krótkoterminowy polega na podpisaniu umowy dzierżawy. Najczęściej podpisywane są na okres od 1 do 30 dni. Sama procedura jest bardzo prosta – wystarczy wybrać jaka marka i model samochodu nas interesują, dokonać rezerwacji i podpisać umowę najmu z firmą wynajmującą. To świetna opcja dla osób wyjeżdżających w podróż służbową lub na wycieczkę rodzinną, gdy np. potrzebujemy większego samochodu. Wynajem krótkoterminowy może sprawdzić się również w przypadku przeprowadzki. W przypadku, gdy podróżujący przylatuje do Polski i chce wynająć samochód, auto może zostać podstawione na parking, we wskazanym czasie.

Jak korzyści niesie krótkoterminowy wynajem?

Wynajem krótkoterminowy niesie za sobą wiele korzyści. Pierwszą z nich jest duży wybór samochód, którym możemy jeździć. To często popularne i lubiane modele. Są one często bogato wyposażone w takie udogodnienia jak: systemy wspomagające jazdę, czujniki parkowania, klimatyzację, nawigację, radio MP3, często również fotelik dziecięcy. 

Jeżeli zrezygnujemy z rezerwacji pojazdu, spokojnie możemy to zrobić online nawet na godzinę przed planowaną rezerwacją. W umowie nie ma miejsca na niejasności. Nie ma żadnych ukrytych opłat. Sam wynajem nie jest skomplikowany i nie wymaga wielu formalności.

Jakie samochody można wypożyczyć?

Pewnie część z Was zadaje sobie pytania, jakie samochody można wypożyczyć. Przykładowo w wypożyczalni doclar dostępne są samochody takich marek jak: Toyota, KIA, AUDI, Mercedes, BMW. Samochody są podzielone na tzw. segmenty od A do F po standardzie samochodów. Ich cena za wynajem zwiększa się proporcjonalnie w zależności do klasy auta. Różnią się one również pojemnością samochodu. Wypożyczyć można również auto klasy Premium oraz samochody dostawcze. 

Jakie są możliwe dodatkowe usługi?

 Prócz standardowego wynajmu samochodów możliwe są również dodatkowe usługi. Zalicza się do nich po pierwsze komplet ubezpieczeń, dokładnie OC, AC, NNW, Assistance. W przypadku awarii firma doclar oferuje auto zastępcze na czas awarii. Każdy klient posiada swojego opiekuna, z którym może się skontaktować w przypadku pytań lub nagłych przypadków.

Macie jakieś doświadczenia z wynajmu krótkoterminowego samochodów?


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here