XXVII Memoriał im. Stanisława Mazurka – ruszyły zapisy

0

Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie przyjmuje już zapisy do siatkarskiego XXVII Memoriału im. Stanisława Mazurka”. Zawody zostaną rozegrane 15 marca 2020 r.

Bardzo serdecznie zapraszamy drużyny siatkarskie do wzięcia udziału w turnieju. Zawody sportowe rozegrane zostaną w cieszanowskiej hali sportowej. W turnieju mogą brać udziału zawodnicy zarejestrowani w klubach sportowych, uczestniczących w rozgrywkach ligowej piłki siatkowej w liczbie nie więcej niż 3 zawodników na jedną drużynę. Dla wszystkich drużyn przewidziane są dyplomy okolicznościowe, a dla trzech najlepszych drużyn dyplomy i puchary – czytamy w komunikacie CKiS w Cieszanowie.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału pod numerem telefonu 16 631 10 95 od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 lub na adres poczty elektronicznej: ckiscieszanow@interia.pl.

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej rywalizacji udział wzięło 6 zespołów, a najlepiej wypadli zawodnicy Lube Lubaczów.

Memoriał im. Stanisława Mazurka jest organizowany w Cieszanowie nieprzerwanie od 1994 roku. Zawody mają na celu wspomnienie sportowca, którego rywalizację na parkiecie przerwała tragiczna śmierć. 


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here