Za nami siatkarski XXVI Memoriał im. Stanisława Mazurka

0

Znamy zwycięzców XXVI Memoriału im. Stanisława Mazurka w Piłce Siatkowej, który rozegrano w niedzielę (10.03) w Cieszanowie. Do rywalizacji w tym roku przystąpiło sześć drużyn.

Fot. CKiS w Cieszanowie

Nieprzerwanie od 1994 roku w Cieszanowie organizowany jest Memoriał im. Stanisława Mazurka. Zawody mają na celu wspomnienie sportowca, którego rywalizację na parkiecie przerwała tragiczna śmierć. W tegorocznych wzmaganiach udział wzięło sześć drużyn: Sanitex Lubaczów, Gold Team Przeworsk, Lube Lubaczów, PHU Sarzyna, Sokół Sieniawa i Delicja Cieszanów. Zespoły rywalizowały w dwóch grupach, a mecze rozgrywano w Dachnowie i Cieszanowie. Ostatecznie najlepiej wypadli zawodnicy Lube Lubaczów, drugie miejsce przypadło Delicji Cieszanów, a trzecie Sanitex Lubaczów. W turnieju wręczono także nagrody indywidualne – najlepszym atakującym został Mateusz Załuski (Sanitex Lubaczów), najlepszym broniącym Jarosław Wnęk (Delicja Cieszanów), najlepszym rozgrywającym Mateusz Kulczycki (Lube Lubaczów), najbardziej wszechstronnym zawodnikiem uznano Aleksandra Skibickiego (LUBE Lubaczów. Zwycięskim drużynom i najlepszym zawodnikom puchary i dyplomy wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów Zdzisław Zadworny.

– Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, panu Stanisławowi Kędziorowi dyrektorowi Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie i dyrektorowi Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dachnowie panu Ryszardowi Szczudło za udostępnienie hal sportowych – podsumowuje Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, które było organizatorem memoriału.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here