W niedzielę charytatywna wystawa pojazdów w Lubaczowie

0

W niedzielę (19.01) w hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie będzie można podziwiać rozmaite motocykle i pojazdy. Wystawa organizowana ku pamięci Janusza Sieradzkiego (Prezesa) połączona będzie ze zbiórką środków na leczenie Martyny Dziadury.

To nie pierwsza wystawa motocykli oraz samochodów organizowana w Lubaczowie, a wszystkie dotychczasowe edycja budziły spore zainteresowanie nie tylko ludzi z branży, ale także mieszkańców. W tym roku wydarzenie organizowane jest pod nazwą Wystawa Pojazdów Zabytkowych im. Janusza Sieradzkiego. Miłośnicy dwóch kółek w ten sposób chcą uczcić pamięć Członka Zarządu Polskiego Związku Motorowego (PZM) z ramienia Jarosławskiego Klubu Motorowego i Ratownictwa Drogowego, wieloletniego Członka Okręgowej Komisji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, społecznika, nauczyciela, pasjonata motoryzacji, organizatora rajdów motorowych i motocyklowych.

Ponadto organizatorzy wprowadzili w wydarzenie akcent charytatywny. Chcą wesprzeć Martynę Dziadurę, u której stwierdzono toczeń układowy wraz z zespołem antyfosfolipidowym. W trakcie imprezy będą dla niej zbierać pieniądze, które potem przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację dziewczyny. Tego dnia odbędą się także licytacje oraz koncert. Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowano na godz. 10:00, a jej zakończenie na godz. 18:00.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here