MKS Pogoń-Sokoł Lubaczów zaprezentował kadrę trenerską

2

Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów zaprezentował kadrę trenerską, która prowadzić będzie poszczególne zespoły w rundzie wiosennej rozgrywek. Pierwszą drużyną pokieruje Bartosz Grudowski.

Seniorzy Pogoni-Sokoła Lubaczów wiosenną rundę rozgrywek grać będą pod wodzą nowego trenera. Jak poinformował klub na swoim profilu, pomimo chęci i rozmów nie udało się dojść do porozumienia z dotychczasowym szkoleniowcem Zbigniewem Kuczyński. Według naszych informacji główną przyczyną były sprawy finansowe. W jego miejsce Zarząd Klubu wprowadził Bartosza Grudowskiego. To były zawodnik klubu i dobrze znamy trener w naszej okolicy, m.in. z pracy z dziećmi i młodzieżą w miejscowej szkółce Football Academy. Grudowski jest trenerem Grassrots C oraz w trakcie kursu UEFA B.

Przypomnijmy, że pierwsza drużyna Pogoni-Sokoła jesienną rundę rozgrywek jarosławskiej klasy okręgowej zakończyła na ósmym miejscu.

W pozostałych kategoriach wiekowych trenować będą: juniorzy starsi – Konrad Wójtowicz, trener UEFA B, juniorzy młodsi – Konrad Wójtowicz, Robert Machczyński, trener UEFA B, trampkarze starsi – Robert Machczyński, młodzicy starsi – Michał Kuziemski, trener Grassrotss C.

2 komentarze

  1. Brawo gratulacje bardzo dobrze mlodzi wzięli w swoje rece druzyny mysle ze cos pokażą. Ps zaraz zaczna sie hejty ze młodzi bez doświadczenia ale nie poddawajcie sie znam was i widzialem jak gracie brawo oby tylko sie nie poddali bo ciezko jest cos nowego odraxu osiagnac powoli napewno obejdzie sie z przegrana ale nie poddawac sie i tylko o lepsze walczyc

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here