Ważna wygrana Pogoni-Sokoła Lubaczów na koniec rundy

1

Bardzo ważną wyjazdową wygraną zakończyli jesienną rundę rozgrywek piłkarze Pogoni-Sokoła Lubaczów. Roztocze Narol odniosło kolejną porażkę.

Zespoły rywalizujące w jarosławskiej klasie okręgowej zakończyły w weekend jesienną rundę rozgrywek. Nasi reprezentanci w „okręgówce” kończyli pierwszą część sezonu ze zmiennym szczęściem. Piłkarze MKS-u Pogoni-Sokoła Lubaczów w ostatniej kolejce dość zaskakująco wygrali wyjazdowe spotkanie z wiceliderem w Skołoszowie. Podopieczni Zbigniewa Kuczyńskiego udowodnili tym samym, że potrafią ograć nawet najlepszych w lidze. Bramki na wagę zwycięstwa dla lubaczowian strzelali Tworko (70′) i Hojdak (85′), ze strony gospodarzy odpowiedział tylko Pilawa (83′). Wygrane spotkania w końcówce rundy umocniła pozycję Pogoni-Sokoła w ligowej tabeli. Ostatecznie zespół z Lubaczowa zajął 8. miejsce z dorobkiem 24 punktów oraz stratą zaledwie 5-ciu punktów do wicelidera.

LKS Skołoszów – MKS Pogoń-Sokół Lubaczów 1:2 (0:0)

Dużo gorzej rundę jesienną zakończył zespół Roztocza Narol, który przegrał trzy ostatnie spotkania (w sobotę wyjazdowa porażka z Płomieniem Morowsko 5:0) i ostatecznie zbliżył się nieco do strefy spadkowej zajmując 11. miejsce w tabeli z 19 punktami na koncie.

LKS Płomień Morawska – MKS Roztocze Narol 5:0 (3:0)

Tabela na zakończenie rundy jesiennej rozgrywek jarosławskiej klasy okręgowej.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here