Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych w Lubaczowie

2

Do kolejnego w ostatnim czasie potrącenia na przejściu dla pieszych doszło w środę w Lubaczowie. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę (18.12) około godz. 12:40 przy skrzyżowaniu ulic Adama Mickiewicza i Abp. Eugeniusz Baziaka w Lubaczowie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 866. Wtedy to przez przejście dla pieszych przechodziła 66-letnia mieszkanka Lubaczowa. Zauważyła ją kierująca fiatem 31-letnia kobieta z gminy Lubaczów i zatrzymała się przed przejściem. Tuż za nią jechał z kolei 37-letni mieszkaniec gminy Oleszyce, który nie zdołał wyhamować w porę swoim pojazdem i uderzył w tył fiata. Uderzenie było na tyle mocne, że fiat wjechał z impetem w pieszą.

Obrażeń ciała w tym zdarzeniu doznały obie kobiety – piesza i kierująca fiatem. Ich stopień był na tyle poważny, że obie trafiły do szpitala.

Przypomnijmy, że to nie jedynie potrącenie na przejściu dla pieszych w ostatnim czasie w powiecie lubaczowskim. Pod koniec listopada do potrącenia doszło w samym centrum Lubaczowa, a nieco wcześniej także w Oleszycach.

Policjanci po raz kolejny apelują zarówno do pieszych, jak i kierujących o rozwagę.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here