Potrącenie pieszego w centrum Lubaczowa

6

Do szpitala trafił 66-letni mieszkaniec Lubaczowa, który został potrącony wczoraj (28.11) w godzinach popołudniowych w okolicach Rynku w Lubaczowie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

W czwartek (28.11) około godz. 16:00 na ulicy Rynek kierująca samochodem marki Fiat potrąciła pieszego. Mieszkaniec Lubaczowa, który przechodził przez przejście dla pieszych, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady, a ruch był przez dłuższy czas zablokowany. Funkcjonariusze sprawdzili także stan trzeźwości 24-letniej kobiety. Badanie nie wykazało alkoholu w jej organizmie.

Dokładne okoliczności potrącenia 66-latka wyjaśni postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Policjanci przypominają o dostosowaniu się przez kierujących do warunków panujących na drogach. Bardzo często nawierzchnia ulic jest śliska, a widoczność znacząco utrudnia szybko zapadający zmrok. Ze zwiększoną ostrożnością i ograniczonym zaufaniem powinni także poruszać się piesi.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

6 komentarze

  1. Obserwuję, że ostatnimi czasy jakaś śmieszna nagonka na pieszych się rozpoczyna, a to, co robią teraz kierowcy, to jest delikatnie mówiąc niepokojące. Niedawno też przechodząc przez pasy mało mnie nie potrącił busem, z takim zawrotem skręcał w ulicę (dodam, że w miejscu, gdzie dozwolony był ruch wyłącznie w kierunku przeciwnym), że nawet nie patrzył, co się dzieje na jezdni, on nawet nie zauważył, że mało mnie nie kropnął. Jeszcze chwila i będzie strach po chodnikach chodzić.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here