Inauguracja nowego sezonu ślubnego odbędzie się początkiem stycznia w Rezydencji Pod Orłami w Lubaczowie. Odbędą się tam Targi Ślubne, do których mogą się zgłaszać zainteresowani wystawcy.

Dla podmiotów działających w szeroko rozumianej branży ślubnej kolejna edycja Targów Ślubnych w Lubaczowie będzie doskonałą okazją do prezentacji swoich ofert. Tego dnia Rezydencję Pod Orłami odwiedzi grono narzeczonych i osób planujących organizację wesela. To szansa, aby zyskać nowych klientów i zamówienia. Ponadto wydarzenie daje możliwość integracji firm z branży weselnej, wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych kontaktów.

TARGI ŚLUBNE – 5 STYCZNIA 2020 R.
REZYDENCJA POD ORŁAMI W LUBACZOWIE.

Pod jednym dachem swoją ofertę mogą wystawić salony sukien ślubnych, fotografowie, zespoły muzyczne, florystyki, fryzjerzy, kosmetyczki, zespoły muzyczne, jubilerzy ale także firmy działające w branży gastronomicznej. W końcu nikt nie wyobraża sobie wesela bez tortu i słodyczy czy wiejskiego lub rybnego stołu. Głównym celem wydarzenia jest pokazanie jak największej liczby wystaw z różnych dziedzin i danie tym samym możliwości przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru produktów i usług.

Udział w targach otwierających sezon ślubny umożliwi przyszłym Młodym Parom szersze i dokładniejsze zapoznanie się z zagadnieniami wesela już na samym starcie przedślubnych przygotowań, a wystawcom wyprzedzenie konkurencji, nie biorącej udziału w tych Targach. Warto już teraz zgłosić swój udział, bo liczba miejsc wystawowych jest ograniczona.

Więcej informacji znaleźć można na:
 www.rezydencjapodorlami.pl/bm
 lub
 www.facebook.com/TargiLubaczow/.

 Z organizatorami kontaktować się można pod adresem: kontakt[a]rezydencjapodorlami.pl.

Patronat nad wydarzeniem sprawuje nasza redakcja.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here