Już w niedzielę Targi Ślubne w „Rezydencji pod Orłami”

1

Wiele niespodzianek czekać będzie na odwiedzających Targi Ślubne w „Rezydencji pod Orłami” w Lubaczowie. Już w niedzielę (5.01) zaręczeni znajdą wszystko, czego potrzebują do przygotowania swojego najważniejszego dnia w życiu.

W jednym miejscu narzeczeni oraz ich rodziny i przyjaciele zasięgnąć będą mogli wiedzy od profesjonalistów oraz zapoznać się ze wszystkimi krokami niezbędnymi do zaplanowania ślubu i wesela – począwszy od wyboru miejsca i terminu poprzez wybór dekoracji, sukni ślubnej, biżuterii, a skończywszy na usługach fryzjersko-kosmetycznych. Na Targach pojawią się godni zaufania wystawcy. W „Rezydencji pod Orłami” w Lubaczowie będzie można „na żywo” zapoznać się z ich ofertą. Targi to gwarancja dla każdej pary narzeczonych, że znajdą tutaj to czego szukają. 

Ponadto będzie można wziąć udział w licznych konkursach czy skorzystać z promocji firm oferujących swoje usługi. Wiele wystawców na tę imprezę szykuje specjalne oferty produktów i usług. „Łowcy okazji” na pewno znajdą coś dla siebie.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here