Większość z nas lubi dobrze wyglądać, dlatego przykładamy dużą wagę do ubrań, które nosimy. Chcemy, by były zgodne z obowiązującą modą a jednocześnie pasowały do naszego stylu. Trendy bardzo szybko się zmieniają, dlatego w każdym sezonie warto zakupić kilka sztuk odzieży, która sprawi, że nasze stylizacje będą nowoczesne. Takie częste zakupy sprawiają, że staramy się wyszukiwać jak najwięcej okazji, które pozwolą nam na najtańsze kupowanie ubrań.

Wyprzedaże

Wyprzedaże posezonowe są najlepszym pomysłem na zdobycie ubrań w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklepy bardzo mocno zaniżają wtedy ceny, by opróżnić magazyny i zrobić miejsce dla nowych kolekcji. Przeceny są ogromne i ubrania możemy kupić za kilkadziesiąt złotych.

Styliści radzą, by w takich wyprzedażowych akcjach kupować przede wszystkim ponadczasowe ciuchy. Nie możemy dawać się ponosić emocjom i nabywać ogromną liczbę niepotrzebnych ubrań. Wyprzedaże mają jednak to do siebie, że zaczynają się po sezonie, dlatego jeśli nam zależy na ubraniach na czasie  to w tańszych zakupach na początku sezonu pomogą nam np. kody rabatowe Reserved. Pozwoli nam to nabyć ciuchy z najnowszych kolekcji, ale po atrakcyjnych zniżkach.

Zakupy przez internet

To internet rządzi, jeśli chodzi o zakup tanich ciuchów. Wystarczy zapisać się do newsletterów, by otrzymywać informacje o wszystkich aktualnych promocjach. Do sklepów stacjonarnych nie jesteśmy w stanie codziennie chodzić, by sprawdzać czy nie pojawiła się jakaś nowa atrakcyjna promocja a w internecie mamy taką możliwość. W każdym momencie możemy zerknąć na stronę internetową sklepu i sprawdzić, czy nie ma tam jakiejś fajnej akcji wyprzedażowej.

Wiele osób decyduje się na zakup ubrań na rynkach chińskich, jednak musimy pamiętać, że takie przesyłki otrzymujemy dopiero po kilku tygodniach. Często też ciuchy odbiegają w rzeczywistości od zdjęć. Ale dla wielu możliwość kupienia ubrań za grosze jest atrakcyjna. W razie czego niepasujące elementy można spróbować sprzedać. Niskie ceny na pewno zachęcą ewentualnych klientów.

Kluby klienta i programy lojalnościowe

Wiele sklepów proponuje swoim klientom udział w klubach bądź programach lojalnościowych. Dzięki nim możemy np. zbierać punkty, które pozwolą nam w przyszłości otrzymać konkretne zniżki czy rabaty. Dlatego, jeśli często robimy zakupy w danym sklepie to koniecznie powinniśmy się zapisać do takiego klubu.

W wielu miejscach znajdziemy również dedykowane rabaty, np. za zapisanie się do samego newslettera. Duża ilość sklepów przygotowuje specjalne akcje promocyjne dla swoich klubowiczów, możemy np. otrzymać kody rabatowe Reserved.Wszystko to sprawi, że naprawdę tanio będziemy mogli zakupić ciuchy. Takie akcje promocyjne odbywają się zarówno w internecie jak i w sklepie stacjonarnym.

Jako uczestnicy klubów klienta jesteśmy informowani na bieżąco, gdy pojawiają się jakieś nowe promocje. Takie informacje wysyłane są również na maila więc łatwo je sprawdzić. Bardzo często zniżki można łączyć więc korzystajmy ze wszystkich możliwych opcji.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here