Policjant po służbie zatrzymał pijanego sprawcę kolizji

0

Dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który chwilę wcześniej spowodował kolizję drogową.

W środę (16.10) po godz. 19, dyżurny lubaczowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Dąbrowa. Ze zgłoszenia wynikało, że jeden z pojazdów uczestniczących w zdarzeniu, odjechał z miejsca. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrole. Zgłaszająca oświadczyła, że na zakręcie, jadący z naprzeciwka kierowca volkswagena, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na jej pas, uderzając w jej samochód. Mężczyzna wysiadł z samochodu i poprosił, żeby nie wzywała policji, a następnie wsiadł do auta i odjechał.

Po godz. 20, dyżurny lubaczowskiej jednostki, wracając po służbie do domu, na jednej z ulic Lubaczowa zauważył volkswagena, który brał udział w kolizji. Od razu zatrzymał ten samochód. Za kierownicą siedział 51-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, od którego wyraźnie było czuć alkohol. Funkcjonariusz wezwał na miejsce patrol.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 51-latka. Alkomat wskazał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here