Coraz bliżej termomodernizacji budynków parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie

3

Budynki parafii p.w. św. Stanisława BM w Lubaczowie przejdą termomodernizację. Już wyłoniono wykonawcę generalnego.

O pozyskaniu środków na realizację projektu „Głęboka termomodernizacja budynków Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Św. Stanisława BM w Lubaczowie wraz z zastosowaniem Odnawialnych Źródeł Energii” pisaliśmy w lipcu. Zakres prac obejmie remont Konkatedry, Sanktuarium, Kancelarii Archiwum i Parafialnego Domu Akcji Katolickiej – Biura. Roboty polegać będą m.in. na wymianie stolarki okiennej, drzwiowej, oświetlenia na energooszczędne, zainstalowaniu inteligentnego systemu oświetlania (czujnika światła dziennego i obecności), dociepleniu ścian zewnętrznych oraz modernizacji instalacji centralnego ogrzewania.

W ostatnich dniach wyłoniono wykonawcę generalnego, który zrealizuje zadanie. Komisja w składzie ks. Andrzej Stopyra, Janusz Szaj, Tadeusz Zarembski, Edward Rokosz, Tomasz Ciechanowski i Marek Zdunek wyłoniła firmę P.H.U. Rembud Roman Siryk z Oleszyc.

Projekt dofinansowany jest w ramach środków programu priorytetowego 3.1. Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej„ Poprawa jakości powietrza Część 2. Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Powolutku firma P.H.U. Rembud Oleszyce staje się liderem w naszym powiecie. Bardzo dużo przetargów wygrywa, aż dziwne. Z drugie strony to pocieszające, ponieważ z założenia taki lokalny przedsiębiorca powinien z takich kwot. odprowadzić całkiem pokaźny podatek. Ale jak to mówi Nasz ksiądz Dziekan – Szczęść Boże i do przodu 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here