Leśny Bieg do Źródeł – znamy wyniki [ZDJĘCIA]

0

Za nami kolejna, już IV edycja Biegu Leśnego. W tym roku w biegach w okolicach Nowin Horynieckich wystartowało 41 zawodników, kolejnych 29-ciu wystartowało w marszu Nordic Walking.

Do przebiegnięcia był dystans 16 km. Jako pierwszy linię mety pokonał Hubert Sopel z Oleszyc z wynikiem 1:04:26, za nim na mecie pojawił się Maciej Tomaszewski z Widnej Góry z wynikiem 1:07:15, a następnie Bogdan Klóska z Horyńca-Zdroju (1:10:51).

W kategorii kobiet wyniki przedstawiają się następująco: pierwsza przybiegła Anna Trzeźwińska z Kajetanówki (1:20:46), po niej Anna Śliwa z Łaszczówki (1:26:15) i Marta Oronowicz z Muniny (1:27:21).

Pierwsze miejsce w marszu Nordic Walking na dystansie 7,5 km zdobyła Wicemistrzyni Świata i Mistrzyni Europy Małgorzata Kubiszyn z Lubaczowa, która pokonała trasę w 49:36 m, tuż za nią uplasował się Mirosław Kubiszyn z czasem 50:42 m a trzecie miejsce zajął Grzegorz Gwozda z Tomaszowa Lubelskiego z wynikiem 51:25 m.