Lubaczowianin ukradł telefon w Przemyślu, wpadł w Jarosławiu

0

Za kradzież telefonu komórkowego odpowie 41-letni mieszkaniec Lubaczowa, którego zatrzymali funkcjonariusze SOK i policji. Mężczyzna zabrał urządzenie z mieszkania swojego kolegi w Przemyślu.

W środę (11.09) wieczorem przemyscy policjanci interweniowali po tym jak jeden z mieszkańców miasta zgłosił kradzież telefonu komórkowego. Z jego relacji wynikało, że około godz. 20 odwiedził go znajomy i poprosił, by ten dał mu coś do jedzenia. 63-latek poszedł do kuchni, zostawiając swojego gościa w pokoju. Wielkie było jego zdziwienie gdy wrócił i zauważył, że w pomieszczeniu nie było już było głodnego przybysza ani jego telefonu komórkowego, który w tym czasie był podłączony do ładowarki.

Policjanci wraz z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Przemyśla ustalili, że mężczyzna o rysopisie wskazanym przez pokrzywdzonego wsiadł do pociągu relacji Przemyśl – Wrocław i odjechał w kierunku Jarosławia. O sprawie poinformowano więc funkcjonariuszy SOK-u w Jarosławiu, którzy zatrzymali 41-letniego mieszkańca Lubaczowa i przekazali w ręce policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Teraz mieszkaniec Lubaczowa odpowie za kradzież.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here