IV Leśny bieg do źródeł – ruszyły zapisy

1

W tym roku biegacze i zawodnicy Nordic Walking staną na linii startu czwartej edycji „Leśnego biegu do źródeł”. Lista startowa jest już otwarta, a zgłoszenia przyjmowane są do 6 września.

Fot. Nadleśnictwo Lubaczów, arch.

Nie warto zwlekać z decyzją, bo liczba miejsc jest ograniczona. 22 września na linii startu może stanąć tylko 100 osób. Uczestnicy, którzy zgłoszą swój udział do końca sierpnia uiścić muszą opłatę startową w wysokości 30 zł. Z kolei dla sportowców zapisujący się po tym terminie obowiązywać będzie opłata w wysokości 40 zł. Dodatkowo zawodnicy, którzy wpłacą wpisowe do 9-tego września otrzymają koszulkę w rozmiarze wybranym przy rejestracji do biegu oraz numer startowy personalizowany imieniem.

W tym roku biegacze będą mieć do pokonania 16 km. Trasa biegu jest wyjątkowa. Prowadzić będzie przez urokliwe tereny roztoczańskich lasów, pośród których odnaleźć można wiele atrakcyjnych obiektów architektonicznych i przyrodniczych. Start i meta ulokowane będą na placu przy Kaplicy na źródłach w Nowinach Horynieckich.

Regulamin biegu i zapisy: chronotex.pl.

W tym roku w ramach wydarzenia odbędzie się także marsz Nordic Walking na dystansie 7,5 km w kategorii kobiet i mężczyzn.

Regulamin zawodów Nordic Walking i zapisy: chronotex.pl.

Do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu po malowniczych zakątkach naszego regionu zachęcają: Nadleśnictwo Lubaczów, Parafia rzymsko-katolicka w Horyńcu-Zdroju, Stowarzyszenie Rozwoju Nowin Horynieckich oraz Gmina Horyniec-Zdrój.

AH, elubaczow.com 


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here