„Zawiasy” za zdjęcie ze słupkiem granicznym

1

Zdjęcie ze słupkiem granicznym to klasyczny hit wśród zagranicznych turystów. Zdaniem Straży Granicznej nielegalne przekraczanie granicy zdarza się nagminnie. Tym razem sprawa nie zakończyła się mandatem karnym.

fot. BiOSG

W piątek (12.07) w okolicach przejścia granicznego w Budomierzu, czterech Belgów podróżujących rowerami podjechało do granicy. Mężczyźni przekroczyli ją pieszo w miejscu niedozwolonym. Po stronie ukraińskiej zorganizowali kilkuminutową sesję zdjęciową ze słupami granicznymi. Wszystko zarejestrował monitoring Straży Graniccznej.

Strażnicy graniczni, którzy przyjechali na miejsce przyłapali cudzoziemców na gorącym uczynku. W świetle przepisów prawa dokonany czyn jest przestępstwem. Mężczyźni dobrowolnie poddali się karze w zawieszeniu. Po sporządzeniu dokumentacji zezwolono im na kontynuowanie podróży.

elubaczow.com, BiOSG


1 komentarz

  1. Zoorganizoowali kilkuuuminutoowąą seeesję zdjęciooową ze słupaaami graaaanicznyyyymiii ??????????
    Ach ta niebezpieczna sesja fotograficzna…ta groźna przestępczość fotograficzna.. zorganizowana
    Proponuję obwołać stan wojenny, stan klęski żywiołowej i komisję śledczą!
    A tak przy okazji… w świetle przepisów obowiązującego tego samego prawa, dokonany czyn: ujawnione oszustwo, kradzież cudzego mienia, parasol ochronny dla przestępcy, oszczerstwo, płatne składanie fałszywych poświadczeń, wyprowadzanie publicznych pieniędzy – jest przestępstwem !!! Prawo swoich nie dotyczy? Czy może trzeba czekać aż, cytuje „dobrowolnie poddadzą się karze w zawieszeniu” ???

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here