Makijaż ślubny – niebawem szkolenie „Ślubne Glow” w Lubaczowie

0

Makijaż ślubny jest jednym z najważniejszych makijaży wykonywanych w życiu kobiety. Jak powinien on wyglądać, by podkreślać zalety i korygować niedoskonałości Panny Młodej? Tajemnice profesjonalnego make-upu zdradzi GlamDiva, która zaprasza na szkolenie „Ślubne Glow” 4 sierpnia do Studia Fryzjerskiego 9 w Lubaczowie.

Makijaż ślubny łączy w sobie elementy makijażu fotograficznego, dziennego oraz wieczorowego. Wymaga szczególnej staranności, precyzyjnej techniki wykonania i artystycznego polotu. Jednocześnie musi być dobrany do urody Panny Młodej oraz świetnie komponować się z dodatkami. Dla wizażystek, kosmetyczek i osób chcących wykonywać ten rodzaj makijażu, specjalne szkolenie poprowadzi lubaczowianka GlamDiva, która odniosła już niemałe osiągnięcia. Na łamach naszego portalu przedstawialiśmy już Dorotę Pilip, bo o niej mowa. Informowaliśmy o jej pracy na planie teledysku Sławomira i o jej blogu, który został okrzyknięty przez redakcję magazynu „E-makijaż” Blogiem Roku 2015 w kategorii „Debiut”. Od tamtego czasu Dorota ciągle się rozwija – obecnie w social mediach obserwuje ją ponad 28 tysięcy widzów. Jeden z największych kanałów Beauty w Polsce – Lamakeupebella ogłosił ją Twórcą Miesiąca. GlamDiva jest również finalistą konkursu Artysta Roku wg Make-up Trendy, współpracowała z portalami Wizaz.pl i MakeupGeek.com, od kilku lat jest wykładowcą krakowskiej Szkoły Wizażu i Charakteryzacji FAM, wykłada w Beauty-Art oraz udziela szkoleń indywidualnych. Ponadto spotkać ją można na rozmaitych eventach (m.in. w Warszawie), bo otrzymuje ona liczne zaproszenia, nie tylko od firm kosmetycznych.

Osoby, które chciałyby podszkolić swój warsztat, poznać najnowsze kosmetyki i nowości w makijażu ślubnym powinny zgłosić się na szkolenie „Ślubne Glow”, które jest pierwszym tego typu szkoleniem w naszym regionie. Zajęcia prowadzone przez GlamDivę podzielone będą na dwie części. Najpierw odbędzie się część pokazowa, a po niej – warsztatowa. Kurs odbędzie się 4 sierpnia w Studiu Fryzjerskim 9 przy ulicy Unii Lubelskiej 13 w Lubaczowie. Rezerwacji miejsc dokonać można telefonicznie (881 223 728), mailowo (glamdivaishere@gmail.com) lub zostawiając wiadomość na GlamDiva.pl.

Informacja nadesłana.


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here