GlamDiva z Lubaczowa z „Blogiem Roku” i przy realizacji teledysku „Megiera”

2

Rok temu, z okazji Dnia Kobiet w sieci pojawił się utwór „Megiera” Sławomira, a niedawno ukazał się teledysk do tej piosenki, który w ostatnim czasie podbija internet. Przy jego realizacji, wśród gwiazd polskiego ekranu znalazła się lubaczowianka – Dorota Pilip, która miała okazję wykonywać make up występującym w nim aktorom. To nie jedyny sukces młodej wizażystki, która w sieci bloguje jako GlamDiva.

Dorota Pilip, w internecie jako Glam Diva
Dorota Pilip, w internecie jako Glam Diva

– Był to dla mnie kawał przygody, doświadczenia i ogromne przeżycie. Trafiłam pierwszy raz w życiu na plan filmowy, na dodatek od razu przy takich sławach – mówi Dorota, która podczas pracy na planie przy realizacji teledysku wykonywała makijaż gwiazdom polskiego kina: Ewie Kasprzyk, Krzysztofowi Kiersznowskiemu, Lechowi Dyblikowi, Witoldowi Dębickiemu oraz Magdalenie Kajrowicz.

Dorota Pilip jest młodą i kreatywną osobą, która w Lubaczowie działa jako wizażystka. Swoją pasją dzieli się na kanałach YouTube, facebook i na Instagram. Ponadto swoje zainteresowania przedstawia na blogu glamdiva.pl, który został okrzyknięty przez redakcję magazynu „E-makijaż” Blogiem Roku 2015 w kategorii „Debiut”. Konkurs miał na celu wyłonienie osób, które rozwijają się w tworzeniu makijażu i ich talent przyćmiewa innych.

– Moja pasja zaczęła się bardzo niewinnie, blog powstał tylko po to, by nie chować moich prac do szuflady, a czas pokazał, że stało się to moją miłością, czymś, co wypełniło większość mojego życia – wyjaśnia autorka bloga, która w sieci pisze jako GlamDiva.

Dorota Pilip jest także laureatką licznych konkursów organizowanych przez różne portale i firmy kosmetyczne w Polsce i za granicą. Pełniła funkcję ambasadorki firm Pierre Rene i Vipera. Ponadto jej teksty zostały opublikowane w czasopismach o kosmetycznej linii programowej, m.in. w: „E-maikijażu”, „E-makeupowni”, a od poniedziałku w Empikach można kupić magazyn „Make-Up Trendy”, w którym ukazał się jej najnowszy artykuł.

Opowiadając o swojej pasji mówi:

– Zdecydowanie dobrze czuję się, gdy mogę do osoby, którą maluję podejść indywidualnie, przyjrzeć się jej atutom, porozmawiać z nią, „wybadać” jej potrzeby i stworzyć dla niej atmosferę relaksu. Dla mnie najwspanialszy moment to ten, gdy po zrobieniu makijażu podaję lusterko, widzę uśmiech i ten blask w oczach.

Teledysk Sławomira „Mediera”.

AH, elubaczow.com


2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here