W niedzielę wyprawa geocachingowa po Ziemi Lubaczowskiej – trwają zapisy

0

W niedzielne (23.06) popołudnie z Lubaczowa wyruszy wyprawa geocachingowa po Ziemi Lubaczowskiej, która będzie okazją nie tylko do nietypowego zwiedzania okolicy, ale także do zdobycia nagród.

Niedzielna zabawa to świetna okazja do ciekawego spędzenia czasu dla osób, które lubią przygodę i aktywność na świeżym powietrzu. O godz. 15:00 z Lubaczowa wyruszy geocachingowa wyprawa w poszukiwaniu skarbu Ziemi Lubaczowskiej.

Zasady Geocachingu  są bardzo proste. Najprostsza skrytka geocache to pojemnik zawierający dzienniczek (logbook), w którym należy się wpisać. Skrytki na terenie Ziemi Lubaczowskiej zawierają równie  przedmioty na wymianę, chociaż zwykle największą nagrodą jest sama zabawa w poszukiwanie skarbu. Skrytki mogą być schowane w pobliskim parku, pod wodą lub zwyczajnie — po drugiej stronie ulicy. Zwykle jednak ukryte są w pobliżu ciekawych miejsc i tak też jest na terenie Ziemi Lubaczowskiej.  W geocaching mogą bawić się wszyscy, bez względu na wiek — indywidualnie, z rodziną i dziećmi, studenci i osoby starsze. Geocaching to świetny sposób na wyciągnięcie rodziny lub przyjaciół do zabawy na świeżym powietrzu szczególnie w niedzielne popołudnie. Szlak jest samoobsługowy, ale jego oficjalne sobotnie otwarcie wzbogacą aktorzy, którzy wciągną nas do gry. 

Zasady samej gry są banalnie proste: jeśli zabierasz coś z pojemnika, pozostaw coś innego o takiej samej lub większej wartości. • Wpisz się do dzienniczka skrytki. • Ukryj skrytkę ponownie.

Zapisy trwają do piątku do godz 15.00. Wystarczy zadzwonić pod numer 513 136 400 lub 510 820 855.

Wydarzenie odbędzie się w ramach I Transgranicznego Festiwalu Gier Terenowych i Nowych Technologii w Turystyce.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here