Za nami konwencja Prawa i Sprawiedliwości w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

4

W niedzielne (12.05) popołudnie w hali MOSiR w Lubaczowie odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Jej gościem był m.in. marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński.

To już ostatnia prosta przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja br. Liderem zdecydowanej większości sondaży jest Prawo i Sprawiedliwość i to członkowie tej partii prowadzą najbardziej aktywną kampanię w naszym regionie. Po serii spotkań w poszczególnych gminach, w niedzielę mieszkańcy regionu spotkali się na powiatowej konwencji wyborczej. Na miejscu pojawili się: marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński, Maria Fajger – prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie, wicewojewoda podkarpacka Lucyna Podhalicz oraz gospodarze spotkania – Marta Tabaczek, przewodnicząca Rady Powiatu Lubaczowskiego i starosta lubaczowski Zenon Swatek. Na spotkaniu nie mogło oczywiście zabraknąć kandydatów z listy PiS. Swoje wystąpienie miała Teresa Pamuła – wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Podkarpackiego, a zarazem dyrektor podkarpackiego Oddziału ARiMR oraz wicemarszałek podkarpacki Piotr Pilich. Oboje otrzymali także rekomendacje zaproszonych gości, jako osoby godne zaufania. Sami kandydaci podkreślali, że zbliżające się wybory do Parlamantu Europejskiego są bardzo ważne i apelowali o pójście do urn.

W trakcie spotkania wiele razy mówiono o programach realizowanych przez obóz Zjednoczonej Prawicy oraz kolejnych pomysłach, które mają być realizowane w najbliższych latach. Nie zabrakło także rozmów na temat spraw lokalnych i bolączek, które trapią powiat lubaczowski. Konwencję zakończył występ artystyczny Amelii Tabaczek.

Galeria zdjęć.


4 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here