Horyniec-Zdrój zaprasza na Taneczną Majówkę Charytatywną

0

Gmina Horyniec-Zdrój, Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju oraz Stowarzyszenie Przystanek Horyniec zapraszają na Taneczną Majówkę Charytatywną. Impreza odbędzie się w piątek (3.05) w miejscowym Amfiteatrze.

Fot. Park Zdrojowy w Horyńcu-Zdroju.

Impreza ma charakter charytatywny. Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec będzie prowadzić zbiórkę pieniędzy do puszek na leczenie Łukasza Czarnego, który po wypadku jest sparaliżowany od pasa w dół i wymaga stałej rehabilitacji. Materiał o Łukaszu został wyemitowany na antenie TVP Rzeszów.

Organizatorzy informują, że na scenie wystąpi pięć zespołów: Discoboys, Miglanc, Pozytywni Albo Wcale, Menelaos oraz Coco Jumbo. W programie jest również strefa dla dzieci oraz sprzedaż wypieków i dań lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich.

W przerwach między koncertami będą prowadzone licytacje. Całość pieniędzy zostanie przekazana do puszek. Początek imprezy o godz. 15.30.

Zbiórkę na rzecz Łukasza może wesprzeć każdy. Wystarczy wejść na stronę zrzutki – https://zrzutka.pl/a73kkf i wpłacić dowolną kwotę.

mp, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 12 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here