Trwa zbiórka dla Łukasza Czarnego z Polanki Horynieckiej

1

Stowarzyszenie Przystanek Horyniec na stronie zrzutka.pl prowadzi zbiórkę pieniędzy na rehabilitację Łukasza Czarnego z Polanki Horynieckiej. Chłopak, w wyniku wypadku samochodowego, doznał licznych urazów kręgosłupa.

Jedna chwila wywróciła jego życie do góry nogami. Łukasz w wyniku wypadku samochodowego, w którym zginął jego kolega, a on sam, jako pasażer, trafił do szpitala, został sparaliżowany od pasa w dół. Lekarze nie dawali nadziei na normalne życie, ale intensywne leczenie w szpitalu pozwoliło zobaczyć światełko w tunelu. Łukasz od jakiegoś czasu czuje dotyk na stopie oraz potrafi lekko poruszyć nogami.

– Niestety ani on, ani rodzina nie mają środków na rehabilitację, która w tym momencie została przerwana. Kolejna na NFZ będzie dopiero w czerwcu. Przez ten czas wszystko co wypracował w szpitalu może zostać utracone, a do tego nie chcemy dopuścić. – tłumaczą organizatorzy zbiórki.

– Liczy się każdy dzień, więc zanim zostanie oficjalnie zarejestrowana publiczna zbiórka pieniędzy postanowiliśmy działać szybko i organizujemy ZRZUTKĘ na pierwszą rehabilitację. – dodają. Kwota, jaka potrzebna jest na opłacenie kosztów specjalistycznych konsultacji oraz pierwsze zabiegi rehabilitacyjne to 10 tys. zł.

Zbiórkę na rzecz Łukasza może wesprzeć każdy. Wystarczy wejść na stronę zrzutki – https://zrzutka.pl/a73kkf i wpłacić dowolną kwotę.

– Zbiórka kończy się dokładnie w jego 27 urodziny, które ma 5 kwietnia, w ten wyjątkowy dzień dajmy mu dużą dawkę wiary w powrót do zdrowia i w to, że nie jest sam. – zachęcają do wsparcia finansowego Łukasza organizatorzy zbiórki.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here