Premium Mobile teraz także w Lubaczowie

0

Nie przepłacaj więcej za telefon komórkowy. Nowy operator komórkowy Premium Mobile już w Lubaczowie! Rozmowy komórkowe i sms bez limitu za 16,70 zł? Tak, to możliwe! Zapraszamy do stacjonarnego Punktu Premium Mobile w Lubaczowie, przy ul. Marii Konopnickiej 2c.

Agencja ubezpieczeniowa Polisa Plus poszerzyła swoją ofertę o usługi prężnie rozwijającego się operatora na rynku telefonii komórkowej – Premium Mobile. Premium Mobile jest idealną alternatywą dla wszystkich, którzy chcą obniżyć rachunki za telefon komórkowy do minimum zachowując szeroki zakres posiadanych usług oraz bardzo dobry zasięg.
W siedzibie placówki Polisa Plus Klient zostanie obsłużony kompleksowo w sprawach dotyczących zarówno przeniesienia numeru od innego operatora jak i zakupienia nowego numeru telefonu komórkowego.

Oferta Premium Mobile charakteryzuje się przede wszystkim bezterminową umową (bez konieczności wiązania się 2,3 letnią umową z operatorem komórkowym) bardzo dobrym zasięgiem sieci PLUS GSM, nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci komórkowych w kraju, na telefony stacjonarne, sms, mms oraz ilością internetu – nawet 30GB na miesiąc.

Od 2 lat Premium Mobile jest liderem w bilansie przenoszenia numerów, tylko w ostatnim kwartale liczba przeniesionych numerów netto wyniosła ponad 17 629. Wszyscy Klienci zawierający umowę w placówce Polisa Plus mogą liczyć na pomoc na miejscu w konfiguracji telefonu oraz obsłudze w trakcie trwania umowy.

WAŻNE: Na Klientów, którzy zdecydują się na przeniesienie kilku numerów telefonów czekają stałe rabaty w ofercie rodzinnej.

Serdecznie zapraszamy do placówki Polisa Plus w celu porównania obecnej oferty z taryfami Premium Mobile, które zaczynają się już od 16,70 zł!. Jeśli nie masz czasu odwiedzić naszego punktu zadzwoń pod numer 501 193 270 lub 883 742 433 i umów się na wizytę w swojej firmie lub w domu, nasi doradcy chętnie przyjadą przedstawić ofertę.

Jeżeli masz wątpliwość skąd tak niska cena za usługi na najwyższym poziomie zachęcamy do obejrzenia filmu.

 

Materiał partnera: