Polisa Plus: Kupując ubezpieczenie warto poradzić się specjalisty

0

Kupując ubezpieczenie warto poradzić się specjalisty. Nie zawsze powinniśmy kierować się wysokością składki, bo polisa ma zapewnić nam lub naszym najbliższym bezpieczeństwo finansowe w przypadku zaistnienia sytuacji  losowej – informuje właściciel Polisa Plus w Lubaczowie i zachęca do odwiedzin w siedzibie biura przy ul. Konopnickiej 2C.

Biuro firmy Polisa Plus mieści się przy ul. Konopnickiej 2C w Lubaczowie, tuż obok Miejskiego Domu Kultury.

Kluczową kwestią przy zawieraniu umowy ubezpieczenia jest dostosowanie jego zakresu do naszych indywidualnych potrzeb. W końcu posiadane ubezpieczenie ma zapewnić nam lub naszym najbliższym bezpieczeństwo finansowe w przypadku zaistnienia konkretnej sytuacji  losowej. Często, podczas wielu obowiązków dnia codziennego marginalizujemy sprawę ubezpieczenia, nie poświęcając odpowiedniej ilości czasu na rozmowę z doradcą i omówienie własnych potrzeb i oczekiwań. W konsekwencji bardzo często zawieramy umowę ubezpieczenia, która zapewnia jedynie „złudne” poczucie bezpieczeństwa, a czar pryska kiedy następuje zdarzenie nie objęte zakresem ubezpieczenia lub wysokość szkody czy wypłacanego świadczenia jest nieadekwatna do wartości utraconego majątku lub posiadanego zobowiązania.

Właściciel firmy „Polisa Plus” zaprasza  do swojej siedziby (ul. Konopnickiej 2C w Lubaczowie), gdzie po indywidualnej konsultacji Klient otrzyma ofertę, która w pełni zabezpieczy jego potrzeby, zarówno dotyczące domu, mieszkania, auta, prowadzonej działalności gospodarczej, zawodu jak również życia i zdrowia swojego i najbliższych. Ostatecznie, decyzja o wyborze wysokości składki i tak należeć będzie do Klienta.

– Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi i uznanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi – PZU S.A., PZU Życie S.A., Warta, HDI, Ergo Hestia, Allianz, Proama, Generali. Są to Liderzy w branży, z długoletnią tradycją i doświadczeniem, a zarazem posiadają szeroką ofertę produktową, co gwarantuje zadowolenie Klienta z szybko i profesjonalnie zlikwidowanej szkody lub świadczenia – mówi właściciel Polisa Plus z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej.

Polisa Plus oferuje obecnie ponadto możliwość skorzystania z aktualnych promocji, np.:

– Ubezpieczenie domu lub mieszkania – możliwość uzyskania zniżki do 50%.

– W przypadku ubezpieczenia domu/mieszkania – możliwość uzyskania zniżki na ubezpieczenie auta 10%.

– Możliwość zawarcia indywidualnie ubezpieczenia na życie z zakresem identycznym jak w ubezpieczeniu grupowym w zakładzie pracy – m.in.: z leczeniem szpitalnym wskutek choroby, poważnymi zachorowaniami, urodzeniem dziecka itd.

– Ubezpieczenie firmy, rolne, turystyczne – zniżki w zależności od przebiegu ubezpieczenia oraz branży.

Serdecznie zapraszamy!

Polisa Plus Lubaczów
ul. Konopnickiej 2 C, Lubaczów
tel. 501 193 270
biuro@polisaplus.com

W przypadku życzenia, bardzo chętnie świadczone wizyty bezpośrednio u Klienta!!!

Artykuł sponsorowany.