De Mono jedną z gwiazd na Dni Lubaczowa

9

Wiemy, kto wystąpi dla nas podczas Dni Lubaczowa. Jedną z tegorocznych gwiazd będzie zespół De Mono Andrzeja Krzywego, który na rynku miejskim zagra 16 czerwca (niedziela) o godz. 21:00. Wkrótce poznamy kolejnych artystów.

fot. demono.pl / Sesja wizerunkowa zespołu.

De Mono znane nam jest głównie z takich przebojów jak „Statki na niebie”, „Wszystko na sprzedaż”, ” Znów jesteś ze mną” czy „Kochać inaczej”. Zespół powstał w 1987 roku i szybko zdobył popularność. Już w latach 90-tych pokochały ich miliony. Jak podaje grupa w swoim kalendarzu koncertów dostępnym na oficjalnej stronie zespołu, w Lubaczowie wystąpi w niedzielę (16 czerwca), która zwyczajowo przeznaczona jest dla starszych mieszkańców miasta.

Zespół De Mono nie będzie jedyną gwiazdą występującą podczas tegorocznych Dni Lubaczowa, które trwać będą od 14 do 16 czerwca. Obecnie Młodzieżowa Rada Miasta przeprowadza ankietę dotyczącą wyboru zespołu, który zagra dla młodzieży. Nieznana jest nam jeszcze główna gwiazda sobotnich koncertów.

AH, elubaczow.com

Zobacz także

9 komentarze

    • Rozwinę trochę co napisała Adelajda: Jest dwa zespoły o tej nazwie (kuriozum, ale sąd zdecydował, że członkowie pierwotnego De Mono mają takie same prawa do nazwy). Tu jest zespół wokalisty Andrzeja Krzywego. Drugim De Mono jest zespół gitarzysty Marka Kościkiewicza, twórcy i lidera pierwotnego De Mono i człowieka, który ukształtował jego brzmienie i styl, więc jego zespół bardziej zasługuje na tę nazwę.

  1. BYŁEM NA KONCERCIE ZESPOŁU DE MONO I CHOĆ NIE PRZEPADAM ZA TYM STYLEM MUZYCZNYM I KU MOJEMU ZASKOCZENIU ZAGRALI ŚWIETNIE, A PUBLIKA BAWIŁA SIĘ OD PIERWSZEGO DO OSTATNIEGO KAWAŁKA O BISACH NAWET NIE WSPOMNĘ. MAJA BARDZO BOGATY REPERTUAR I GRAJĄ PROFESJONALNIE. GORĄCO POLECAM POSŁUCHAĆ ICH NA ŻYWO , A DOPIERO PO KONCERCIE OCENIĆ JAK BYŁO. POZDRO

  2. Rynek to nie miejsce na występy – scena malutka a akustyka jest beznadziejna – w sam i raz dla takich rodzimych gwiazdek. De Mono już nie świeci jak 25-30 lat temu – szału nie ma. Ale kasa się zgadza, więc przyjadą…a dla Lubaczowa „za darmo” zagrajom.
    Jak ktoś chce poszaleć, popatrzeć i posłuchać czegoś innego to: 8 maja w Krakowie LENNY KRAVITZ LIVE, 22 czerwca MUSE też w Krakowie a 20 lipca na „Narodowym” we Warszawie PINK będzie… Bilety tak 250-350zł + dojazd itp… :)

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here