Kto zagra dla młodzieży podczas Dni Lubaczowa

1

Kto ma zagrać podczas tegorocznych Dni Lubaczowa? – pyta Młodzieżowa Rada Miasta swoich rówieśników. W sieci dostępna jest ankieta mająca na celu wybór jednej z gwiazd.

fot. Tomasz Mielnik, archiwum.

Gwiazdy muzyki sprawiają, że czujemy się wyjątkowo i świetnie bawimy się w czasie ich koncertów. Ważne jest więc, by występujący artysta odpowiadał naszym preferencjom muzycznym. Doskonale o tym wie Burmistrz Krzysztof Szpyt, który zanim zaprosi artystów występujących podczas Dni Lubaczowa, konsultuje wybór z mieszkańcami.

Obecnie rozmowy toczą się z Młodzieżową Radą Miasta. Ta chcąc najpełniej odpowiedzieć na potrzeby swoich kolegów opublikowała w sieci ankietę.

– Chcemy Was poprosić o oddanie głosu na artystę, którego chcielibyście zobaczyć i usłyszeć w czerwcu na naszym Rynku Miejskim – zachęca do głosowania młodzież.

Ankieta dla młodych radnych pełni funkcję pomocniczą. Każdy może oddać tylko jeden głos. Wśród kandydatów znaleźli się Jan – rapowanie, Białas, Siles, Zeamsone, Guzior, White, Kartky, Malik Montana, Solar, Blacha.

Kliknij, aby przejść do ankiety 

AH, elubaczow.com

 


1 komentarz

  1. To jakaś farsa, wszyscy „artyści” grają jeden gatunek muzyki, to żaden wybór. Poza tym wśród wykonawców nie znalazłem nikogo o kim bym słyszał w mediach jakichkolwiek. Lubaczów schodzi na psy, gdzie czasy kiedy zapraszało się prawdziwych artystów ?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here