Przystanek Horyniec 2019 rusza z konkursami

0

Znane są zasady konkursów organizowanych w ramach projektu Przystanek Horyniec 2019. Zwycięzca, któremu uda się znokautować rywali w obu kategoriach otrzyma 1000 zł.

Fot. lokomotywa.co.uk

O wspólnej inicjatywie Lokomotywy Stacji Northampton oraz Stowarzyszenia Przystanek Horyniec pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku. Wówczas zapowiadaliśmy, że organizatorzy szykują dla nas dwa niezwykle ciekawe konkursy – literacki i plastyczno-fotograficzny, które podzielone zostały na dwie kategorie – dzieci zamieszkałe na terenie gminy Horyniec-Zdrój oraz dorośli z powiatu lubaczowskiego. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dla starszych osób – nagrody pieniężne w wysokości 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca, 300 zł – za drugie i 200 zł – za trzecie. Przed niezwykle uzdolnionymi osobami pojawiła się więc szansa na wygranie aż 1000 zł. Dodatkowym atutem jest przebieg oceny prac konkursowych, które zostają wysłane do oceny przez specjalne komisje w Wielkiej Brytanii, co uczestnikom daje gwarancję pełnego obiektywizmu.

Regulaminy konkursów znajdują się w zakładce „Przystanek Horyniec” na stronie www.lokomotywa.co.uk.

Organizatorzy wciąż poszukują sponsorów, którzy zechcieliby wesprzeć finansowo konkurs. Swoje wsparcie zadeklarowała Abasada RP w Londynie. Konkurs honorowym patronatem objął Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Robert Serkis. Pierwszym darczyńcą został Michał Burda – właściciel Firmy Handlowo-Usługowej MMB, który otrzymał trzecie miejsce w Plebiscycie na Przedsiębiorcę Roku Ziemi Lubaczowskiej 2018.

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here