Teresa Pamuła kandydatką PiS do Europarlamentu?

4

Choć jeszcze nie wszędzie opadły emocje po jesiennych wyborach samorządowych, to w partyjnych kuluarach już trwają gorączkowe przygotowania do kolejnej kampanii. Według naszych nieoficjalnych informacji takowa czeka Teresę Pamułę, która ma być kandydatką Prawa i Sprawiedliwości w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Teresa Pamuła jest obecnie wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Podkarpackiego, fot. podkarpackie.pl

Wiemy już, że tegoroczne wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w naszym kraju w ostatnią niedzielę maja. Choć do samego głosowania pozostało trochę czasu, to partyjne struktury już mocną pracują nad kampanią wyborczą. W ostatnim czasie Prawo i Sprawiedliwość, jako pierwsze ugrupowanie na Podkarpaciu, przedstawiło pierwszych kandydatów ze swojej przyszłej listy. Jej liderem ma być obecny europoseł Tomasz Poręba, a tuż za nim obecny poseł na Sejm RP Bogdan Rzońca.

Według naszych informacji na jednym z kolejnych miejsc na liście pojawi się nazwisko obecnej radnej wojewódzkiej Teresy Pamuły, która jest zarazem szefową podkarpackiego oddziału regionalnego ARiMR w Rzeszowie. Sama zainteresowana na obecną chwilę nie potwierdza tych informacji, ale także im nie zaprzecza. Wszystko wskazuje więc na to, że decyzje w partii już zapadły, ale dopiero oficjalna prezentacja kandydatów (tę zaplanowano na 9 marca w G2A Arenie) i rejestrowanie list będą tego namacalnym dowodem.

Nazwisko kandydatki z powiatu lubaczowskiego na liście wyborczej do Parlamentu Europejskiego to z pewnością ogromne kampanijne wyzwanie dla niej samej, ale również dowód sporego zaufania, jakim darzy ją kierownictwo partii w regionie.

elubaczow.com, hp


4 komentarze

  1. „Nazwisko kandydatki z powiatu lubaczowskiego na liście wyborczej do Parlamentu Europejskiego to z pewnością ogromne kampanijne wyzwanie dla niej samej, ale również dowód sporego zaufania, jakim darzy ją kierownictwo partii w regionie.” A co z zaufaniem tych co głosowali w niedawnych wyborach do Sejmiku Województwa? Mamy tylko 52 eurodeputowanych, więc mało prawdopodobne, że zostanie wybrana i raczej nadal będziemy mieli swojego reprezentanta w opcji rządzącej województwem. Niech startuje do krajowego parlamentu, dużo bardziej byłoby to korzystne dla lubaczowskich wyborców.

    • Ktorego polityka interesuje dobro i sprawy spoleczenstwa?? To co skapnie na budowe drog czy inne mniej potrzebne „inwestycje” to ochlapy dla generowania dobrego PRu.Politycy zabiegaja o rozwoj swoich karier i ewentualnie karier swojej rodziny lub znajomych.Pomijam tutaj fakt ze glosujacy nie potrafia nawet wymienic trzech glownych punktow programu wyborczego partii z ktorej wywodzi sie kandydat.. Tereska jest bez najmniejszych szans ale co ma do stracenia?? Jeszcze NIC

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here