Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej – ostatnia szansa na zagłosowanie

3

Tylko do godz. 15:00 w środę (20.02) można oddawać głosy w plebiscycie Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej 2018. O ten zaszczytny tytuł walczy 17 firm.

Już teraz wiemy, że druga edycja plebiscytu Przedsiębiorca Roku Ziemi Lubaczowskiej cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nominowane firmy otrzymały do tej pory w sumie kilkaset głosów, a to bardzo, bo z jednego numeru telefonu można wysłać jedną wiadomość na jednego przedsiębiorcę przez cały okres głosowania. Na przeddzień jego zakończenia, nie wiemy kto otrzymał największą liczbę głosów, bo operator zgodnie z regulaminem na kilka dni przed zakończeniem głosowania ukrył jego wyniki. Stąd też w dotychczasowym rankingu może jeszcze wiele się zmienić.

Aby zagłosować na przedsiębiorcę, należy wysłać wiadomość SMS (2,46 zł z VAT) na numer 72480 o treści: TYP.PZL.NUMER KANDYDATA [numery znajdują się na stronie www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt oraz poniżej].

„Przedsiębiorcę Roku 2018” poznamy 23 lutego. Nagrodę główną – statuetkę wraz z tytułem zwycięzca odbierze podczas „Gali Przedsiębiorczości”, która odbędzie się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”, patronat honorowy sprawuje Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, a patronat medialny nasza redakcja.


3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here