Dwóch nietrzeźwych kierowców „wpadło” w weekend

0

W miniony weekend na drogach powiatu lubaczowskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili swoje prawa jady i teraz będą odpowiadać za swoje czyny przed sądem.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. policja.gov.pl

W sobotę tuż po godz. 13, policjanci na jednej z ulic Narola, zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Ponieważ wyczuli od mężczyzny woń alkoholu, sprawdzić stan jego trzeźwości. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że 42-letni mieszkaniec gminy Lubaczów ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Z kolei w niedzielę w Krowicy Hołodowskiej funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobową skodę. Za kierownicą siedział 32-letni obywatel Ukrainy. Podobnie jak w poprzednim przypadku policjanci od kierowcy wyczuli woń alkoholu, dlatego przeprowadzili badanie stanu trzeźwości. Mężczyzna miał w swoim organizmie prawie promil alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 32-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Ponieważ nie było możliwości przekazania samochodu osobie wskazanej, został on odholowany na parking strzeżony.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here