Dwóch nietrzeźwych kierowców „wpadło” w weekend

0

W miniony weekend na drogach powiatu lubaczowskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Jeden z nich miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili swoje prawa jady i teraz będą odpowiadać za swoje czyny przed sądem.

Zdjęcie ilustracyjne, fot. policja.gov.pl

W sobotę tuż po godz. 13, policjanci na jednej z ulic Narola, zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena. Ponieważ wyczuli od mężczyzny woń alkoholu, sprawdzić stan jego trzeźwości. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że 42-letni mieszkaniec gminy Lubaczów ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.

Z kolei w niedzielę w Krowicy Hołodowskiej funkcjonariusze zatrzymali do kontroli osobową skodę. Za kierownicą siedział 32-letni obywatel Ukrainy. Podobnie jak w poprzednim przypadku policjanci od kierowcy wyczuli woń alkoholu, dlatego przeprowadzili badanie stanu trzeźwości. Mężczyzna miał w swoim organizmie prawie promil alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 32-latka i osadzili w policyjnym areszcie. Ponieważ nie było możliwości przekazania samochodu osobie wskazanej, został on odholowany na parking strzeżony.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

Zobacz także

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here