Wiosna w powiecie lubaczowskim. Partia Roberta Biedronia tworzy struktury

3

W pierwszą niedzielę lutego odbyła się ogólnopolska konwencja nowej partii Roberta Biedronia. Teraz WIOSNA tworzy struktury lokalne, także w powiecie lubaczowskim.

Fot. Mat. pras.

Po ogólnopolskim debiucie Wiosny przyszedł czas na tworzenie struktur niższego szczebla partii byłego prezydenta Słupska Roberta Biedronia. Głównym wydarzeniem dla sympatyków nowego ugrupowania na Podkarpaciu będzie spotkanie, które zaplanowano na 4 marca br. Tego dnia ma zostać przedstawiony regionalny program partii ugrupowania oraz zaprezentowane zostaną osoby odpowiedzialne za tworzenie struktur w naszym województwie.

Swoich sympatyków Wiosna ma już także w powiecie lubaczowskim, a nieformalnym liderem jest Łukasz Rydzik, który organizuje wyjazd na konwencję regionalną.

– Osoby chętne na wyjazd (liczba miejsc jest ograniczona) proszę o rejestrację na stronie wiosnabiedronia.pl, a zainteresowanych współpracą zachęcam do kontaktu ze mną: fb.me/lukaszrydzik.wiosna, 579 932 353 lub lukaszrydzik.wiosna@gmail.com – informuje Łukasz Rydzik.


3 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here