Znamy nominowanych do tytułu „Przedsiębiorca Roku 2018”. Ruszyło głosowanie

6

Znamy firmy, które nominowane zostały w plebiscycie „Przedsiębiorca Roku 2018” organizowanym przez Lubaczowskie Forum Biznesu. Kto powinien otrzymać ten tytuł? Głosować można do 20 lutego.

To już druga edycja plebiscytu. Przypomnijmy, że „Przedsiębiorcą Roku 2017” został Krzysztof Kopeć. Komu teraz przypadnie ten tytuł? O to prestiżowe miano ubiega się siedemnastu kandydatów: Tomasz Tkaczyk (Firma Produkcyjno Handlowa Piekarnia „Słoneczko”), Michał Burda (Firma Handlowo-Usługowa MMB), Paweł Burda (ZMB), Leszek Żukowicz (Klima-Tech-Serwis), Rafał Dudzic (Football Academy Lubaczów), Izabela Jaremkiewicz (Biuro Rachunkowe „JAREMKIEWICZ”), Jerzy Osowski, Piotr Oczenasz (Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe MAT-BUD S.C.), Ewa Dudek („Dudek Centrum Handlowe”), Łukasz Pawlarczyk (PAWLARCZYK BOSCH SERWICE), Ziemowit Kisz (Agencja Reklamy E-kropek), Leszek Jakimowicz (LEDA-SER), Zdzisław Kociołek (Zakład Produkcji Drzewnej), Jakub Polak (GANC POL Usługi Transportowe), Jan Latuszek (Sklep Wielobranżowy „SANITEX”), Mateusz Taraban (Kierownik Oddziału firmy OVB), Piotr Niedźwiecki, Wacław Czarnik (Biuro Projektów Inżynierskich PRO-GRESS), Bogusław Szymański (Wyrób Wędlin).

Aby zagłosować na przedsiębiorcę, należy wysłać wiadomość SMS (2,46 zł z VAT) na numer 72480 o treści: TYP.PZL.NUMER KANDYDATA [numery znajdują się na stronie www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt]. Z jednego numeru telefonu można wysłać jedną wiadomość na jednego przedsiębiorcę przez cały okres głosowania.

„Przedsiębiorcę Roku 2018” poznamy 23 lutego. Nagrodę główną – statuetkę wraz z tytułem zwycięzca odbierze podczas „Gali Przedsiębiorczości”, która odbędzie się w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”, patronat honorowy sprawuje Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, a patronat medialny nasza redakcja.


AH, elubaczow.com


6 komentarze

  1. Pan Rafał Dudzic – Przedsiębiorcą? W Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej nie figuruje jako przedsiębiorca. Działa chyba jako stowarzyszenie lub fundacja i to nie jego. On tylko tutaj jest menadżerem FA. W związku z tym, jak może brać udział w tym Plebiscycie ?

    • Tak, ale „wyproszenie” znajomych czy w ogóle zachęcenie ludzi, klientów żeby zagłosowali, to jest w pewien sposób wyczyn, który zasługuje na nagrodę. Nie mówię tu o przekupstwie, ale zachęceniu tak, żeby po prostu z powodu Twojego słowa i firmy sami zechcieli zagłosować i jeszcze za to zapłacić. Kto zachęci największą ilość ludzi niech wygra. To jest uczciwe dla mnie.

  2. Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.
    Organizacja nie prowadzi działalności odpłatnej.
    To tylko cytat – a czy prawdziwy, to nie wiem. Jeśli jednak Przedsiębiorca Roku – to musi.
    Poza tym co mnie to obchodzi :P

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here