Kto zostanie Przedsiębiorcą Roku 2018? Ruszył plebiscyt LFB

15

Pod koniec lutego poznamy Przedsiębiorców Roku 2018. Lubaczowskie Forum Biznesu, po sukcesie pierwszej edycji plebiscytu, znów zachęca konsumentów do wyboru najlepszych właścicieli firm.

Pierwsza edycja plebiscytu Przedsiębiorca Roku okazała się ogromnym sukcesem.

Plebiscyt tak jak rok temu jest prowadzony w kilku etapach. Pierwszym jest zgłaszanie kandydatów, które potrwa do 4 lutego. Dzień później na stronie internetowej www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt mamy poznać nominowanych przedsiębiorców, na których będzie można głosować poprzez wysyłanie SMS. Swoje głosy będzie można oddawać do 20 lutego do godz. 15:00. Wyniki Plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali 23 lutego w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”, patronat honorowy sprawuje Wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel, a patronat medialny nasza redakcja. Do aktywnego włączenia się w plebiscyt zachęca prezes stowarzyszenia Tomasz Hawrylak.

AH, elubaczow.com


15 komentarze

  1. Dziękuję za pierwszy komentarz :) Wykonując swoją ciężką pracę zawsze na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie moich klientów. Niestety nie zawsze jest czas, aby odebrać wszystkie telefony. Ludzie pracujący to wiedzą.

  2. Burak to może gościu obserwatorze masz na drugie imię. Pamiętaj że z takich dzwoniących żyjesz.A co do pana Tomasza jeżeli : ma się przez kilka dni nieodebrane połączenia i nie chce się nawet oddzwonić i powiedzieć „sorry proszę sobie poszukać kogoś innego” to niestety nie świadczy zbyt dobrze o ” takim człowieku pracującym”. Pozdrawiam

  3. Skoro dla Ciebie sytuacja w pewnym momencie staje się oczywista to po jakiego drążysz temat. A poza tym po co prywatne sprawy wywlekasz tutaj ? Je..nij się raz a dobrze w ten pusty beret i zastanów co twój gówo-post wnosi do tego tematu.

  4. Ludzie kur…wa skąd w was tyle zła i nienawiści. Dajcie sobie na luz. Nie możecie się dodzwonić a uważasz że jest ci coś winien to podjedź do domu jeden z drugim walcz o swoje i nie pajacuj tutaj. Ktoś wcześniej zapytał po co wywlekacie prywatne sprawy do tematu z tym niezwiązanym ?! czyli to oznacza że nie plujemy tutaj w sprawie jego firmy tylko dyskutujemy co najwyżej o tym wydarzeniu. A jego firma miała i ma się dobrze tylko znając mentalność narodu to problemem jest nadal nie wynaleziona maść na ból dupy! Niech wam ściska dalej niewdzięcznicy !

  5. A jakim cudem FA Lubaczów tutaj na nominację?pan Dudzic ma NIP?konto? adres w powieci? Czy może jednak to firma mająca siedzibę w Opolu ? Bo działa na terenie powiatu? TESCO też, ORZlEN tez… a Ci bynajmniej płacą tutaj podatki i inwestują. A organizator niby profesjonalny ? I patron honorowy. Żenada

  6. No coś w tym jest. FA lubaczów FA okeszyce i FA Hiryniec nie są firmami i nie maja siedziby na terenie powiatu lubaczowskiego , ja dostaje fakturę z innego miasta za lekcje. A napisane jest:
    „Grupa docelowa
    Adresatami plebiscytu są przedsiębiorcy, mający swoją siedzibę na terenie powiatu lubaczowskiego.”

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here