Wiemy więcej na temat projektu #nieIDEALNI

0

#nieIDEALNI pną się do przodu. Już zapowiedzieli pierwszego gościa, który młodym ludziom ułatwi odkrycie własnej drogi zawodowej. Będzie nim polonista, założyciel i prezes klubu wystąpień publicznych Toastmasters Arkadiusz Nepelski.

O tym, że grupa młodych osób podjęła się realizacji projektu #nieIDEALNI, który ma na celu kształtowanie pozytywnej samooceny wśród młodzieży i zachęcić do odkrycia swoich pasji, pisaliśmy na początku stycznia. Założycielem zespołu jest Mateusz Skibicki. We wszystkich działaniach, etapie planowania, sprawach związanych z zaproszeniem gości, budżetem i promocją pomagają mu Bartosz Szpond i Jakub Weber. Chłopaki chcą m.in. 1 marca w Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju zorganizować event. Już odsłonili kilka kart programu.

Pierwszym gościem #nieIDEALNYCH będzie trener treningu interpersonalnego Arkadiusz Nepelski. Uczestnikom spotkania, czerpiąc ze swoich różnorodnych doświadczeń edukacyjnych oraz zawodowych przekaże, jak w gąszczu wyborów znaleźć pomysł na siebie.

Kolejne zaproszone osoby ujawniane będą na fanpage’u projektu. Tam również znaleźć można kilka słów o nowościach wydarzenia wśród, których m.in. warsztaty informatyczne, czy „Strefa inspiracji”.

– Każdy z gości, po skończeniu swojego wystąpienia uda się do przygotowanego wcześniej miejsca, do którego uczestnicy w dowolnej chwili będą mogli się dosiąść, porozmawiać, uzyskać wskazówki, rozwinąć się, postawić pierwszy krok w kierunku spełnienia swoich marzeń! – tłumaczy Mateusz Skibicki lider zespołu i kierownik projektu.

Inicjatorzy akcji zachęcają do włączenia się w organizację wydarzenia. Każdy, kto np. chce zostać wolontariuszem może się z nimi kontaktować.

Zobaczcie film na temat projektu.

AH, elubaczow.com


zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here