Chcą, by kompleksy odeszły do lamusa

1

Każdy z nas czegoś się wstydzi – swojego wyglądu, planów, tego kim jest. Uczniowie LO w Lubaczowie chcą, by bariery, które uniemożliwiają życie w pełni zniknęły. Pomóc ma im w tym realizacja projektu społecznego #nieIDEALNI.

Budynek LO, fot. Marcin Materniak

Prowadzone działania mają kształtować pozytywną samoocenę wśród młodzieży i zachęcić do odkrycia swoich pasji.

– Mamy zamiar zorganizować event, który połączy warsztaty, spotkanie z inspirującymi gośćmi, ciekawymi wykładami z pozytywną atmosferą. Naszymi beneficjentami są głównie uczniowie szkoły podstawowej, jednakże o ile warsztaty są skierowane wyłącznie do nich, to meeting na sali jest ogólnodostępny. A to oznacza, że każdy będzie mógł przyjść i złapać świeży oddech motywacji! – mówi Mateusz Skibicki z lubaczowskiego LO.

Event odbędzie się 1 marca w Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju. Uczestniczyć w nim będą trenerzy rozwoju osobistego, sportowcy, artyści, tancerze – ludzie, którzy swoją pasją zapracowali na miano idoli. Ponadto zorganizowane zostaną turniej piłkarski i zajęcia taneczne.

– Pasję i wiarę we własne możliwości chcemy przekazać młodym ludziom. Jest to także krok w kierunku umożliwienia im pokazania się oraz urzeczywistnienia swoich pragnień tu i teraz – jako pierwszy krok w kierunku spełnienia swoich marzeń.– tłumaczą organizatorzy.

Projekt jest realizowany na ogólnopolskiej platformie „Zwolnieni z Teorii” oraz objęty patronatem Dove Esteem Project.

AH, elubaczow.com


1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here