Stowarzyszenie „Pomóżmy Razem” ma już 3 lata

0

19 stycznia Stowarzyszenie „Pomóżmy Razem” ze Starego Dzikowa obchodziło swoje trzecie urodziny. To dla aktywistów doskonały czas na podsumowanie swojej działalności.

Fot. facebook.com/stowarzyszeniepomozmyrazem

Stowarzyszenie powstało 19 stycznia 2016 roku. Wtedy to członkowie zaczęli realizacje zamierzeń i planów. Po upływie trzech lat mogą wspomnieć organizację kilku znaczących inicjatyw, które korzystnie wpłynęły na lokalne społeczeństwo, m.in. projektu „Miłków – ocalić od zapomnienia”, budowę placu zabaw na ul. Leśnej, odnowę nagrobka ks. J. Głaza, realizację małych grantów tj. „Tradycja i Smak szansą rozwoju Ekonomi Społecznej. Ponadto co roku członkowie włączają się w ogólnopolskie akcje, takie jak np. Szlachetna Paczka.

Przy Stowarzyszeniu działa Klub Warcabowy. Warcabiści osiągają znaczące sukcesy na terenie całej Polski.

– To wszystko dzięki wspólnej pracy, to tutaj tkwi nasz sukces i wspólne motto „DOBRO RAZ DANE POWRACA”. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i za okazaną pomoc oraz życzliwość. Trzymajcie kciuki za nasze dalsze pomysły. Wkrótce zdradzimy kolejny projekt, który będzie realizowany na terenie Gminy Stary Dzików. – mówią członkowie Stowarzyszenia.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here