Zwyciężczyni loterii AutoLokata XI odebrała główną nagrodę

2

Pani Aniela Motyka z Lubaczowa odebrała w czwartek (17.01) nagrodę główną loterii AutoLokata 11. Na lubaczowskim Rynku kluczyki do Toyoty Corolli wręczyli jej – Paweł Kapel, Prezes Zarządu oraz Piotr Żmurko, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Nagrody jedenastej edycji loterii AutoLokata, organizowanej przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, rozlosowano w sobotę (01.12) w hali MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lubaczowie. Podczas uroczystej gali poznaliśmy nazwiska osób, do których trafiło w sumie 60 nagród, a wśród nich samochód osobowy Toyota Corolla za prawie 60 tys. zł.

AutoLokata to flagowy produkt Banku Spółdzielczego w Lubaczowie. Atrakcyjnie oprocentowana lokata, której środki gwarantowane są przez Bankowy Funduszu Gwarancyjny, połączona jest z loterią. W ciągu kilku lat taka formuła oszczędzania stała się bardzo popularna wśród mieszkańców regionu. Obecnie trwa dwunasta edycja AutoLokaty, w której do wygrania jest 35 atrakcyjnych nagród, w tym dwa samochody osobowe – Toyoty Yaris i Toyota Auris.

Więcej informacji na stronie bslubaczow.pl.

elubaczow.com, fot. Bank Spółdzielczy w Lubaczowie


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here