Kto będzie zwycięzcą loterii AutoLokata? Dowiemy się w sobotę

0

Komu najbardziej opłacało się ulokować swoje pieniądze w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie? Odpowiedź na to pytanie padnie podczas finału XI edycji loterii AutoLokata. Uroczysta Gala odbędzie się w sobotę (1.12) o godzinie 15:00 w hali MOSiR przy ul. Kopernika 22 w Lubaczowie.

Fot. Archiwum

Osoby zakładające AutoLokatę w Banku Spółdzielczym mogą liczyć nie tylko na atrakcyjne oprocentowanie środków, ale także na zdobycie dodatkowych nagród. W czasie uroczystej Galii rozlosowanych zostanie 60 cennych nagród (o łącznej wartości ponad 100 tys. zł), w tym samochód osobowy Toyota Corolla za prawie 60 tys. zł.

Szczęśliwe kupony losowane będą ręcznie, a loteria podzielona zostanie na dwie części. W pierwszej kupony umieszczone w urnach we wszystkich oddziałach Banku Spółdzielczego przełożone zostaną do przeźroczystego pojemnika i zmieszane. Następnie rozlosowane zostaną nagrody: blender ręczny Bosch (15 szt.), stacja parowa Beko (10 szt.), myjka ciśnieniowa Bosch (10 szt.), robot kuchenny Bosch (10 szt.), konsola Xbox One (5 szt.), ekspres ciśnieniowy Beko (5 szt.), kino domowe Panasonic (2 szt.), telewizor typu LED Samsung 50 cali (2 szt.). W drugiej części w pojemniku zbiorczym zostaną umieszczone wszystkie zwycięskie losy z pierwszego etapu losowania. Wszyscy będą mieć szansę powalczyć o nagrodę główną, jaką jest samochód osobowy Toyota Corolla.

Relację NA ŻYWO z losowania i wyniki AutoLokaty będzie można śledzić na naszym portalu. Zapraszamy w sobotę od godz. 15:00.

AH, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.