Odkryj kuchnię japońską w Kresowej Osadzie

0

W najbliższą niedzielę (25 listopada) w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej obok jesiennej karty menu pojawią się propozycje japońskich przysmaków. Dodatkowo, z okazji imienin na wszystkie Katarzyny czekać będzie niespodzianka.

Japończycy sporą uwagę zwracają na smak dania, jego estetykę, zapach i wrażenia dotykowe. Minimalna ilość przypraw pozwala podkreślić naturalny smak potraw, tak by stawał się on nasycony i pełny. Dzięki zasadom panującym w kuchni jest ona określana jako jedna z najbardziej harmonijnych i najzdrowszych na świecie. Przyrządzanie dań i wspólny posiłek są dla mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni bardzo ważnym elementem integracji społecznej – Japończycy celebrują posiłki.

Kuchnia japońska to zupełnie inna kuchnia niż nasza. Przekonać się o tym będzie można w Kresowej Osadzie. W niedzielę w Restauracji serwowane będą japońskie specjały – RAMEN, czyli aromatyczny bulion z wołowiną, jajkiem, sałatą, tofu, makaronem, czarnym sezamem i szczypiorem (16 zł) oraz SUSHI, w którego skład wejdą nigiri z łososiem (2 szt.), maki z łososiem i ogórkiem (4 szt.), hosomaki z krabem (4 szt.), uramaki z krewetką w tempurze i awokado (4 szt.). Za ten zestaw zapłacimy 28 zł.

Smak dań podkreślać będzie wino wytrawne (kieliszek 150 ml. – 6 zł) i grzane wino z przyprawami (250 ml. – 8 zł). Wszystkie Katarzyny, które odwiedzą w niedzielę Kresową Osadę do zamówienia otrzymają kieliszek wina gratis.

Restauracja czynna będzie w godz. 12:00-19:00. Ze względu na spore zainteresowanie warto wcześniej dokonać rezerwacji stolików (telefon 500 738 500).

Wyspa SUSHI na stołach Restauracji pojawi się nie tylko w najbliższą niedzielę. Będzie także jedną z wielu atrakcji podczas Sylwestra i rozszerzy kulinarną ofertę nowego sezonu weselnego.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here