Choć na kartach kalendarza mamy listopad, to już teraz warto zastanowić się, gdzie wybrać się na Sylwestra. Z bardzo ciekawą propozycją spędzenia ostatniej nocy 2018 roku wyszła Kresowa Osada w Baszni Dolnej. Zachęca, by Nowy Rok przywitać w Przystanku Kresy w stylu lat 20. i 30. XX w.

Czarodziejski klimat tamtego okresu tworzyli odważni ludzie, którzy doceniali wartość dobrej zabawy, pięknych strojów i muzyki. Któż nie chciałby tego poczuć? W Sylwestra w Przystanku Kresy królować będą pióra, perły, srebra, cygara, cylindry i blaski świec. Klimat podkreśli zespół Chromatic Plus, z którym uczestnicy pożegnają Stary Rok przy muzyce z lat 20. i 30. przeplatanej nutą współczesnych przebojów. Do tego bąbelki wybornego wina musującego i innych nieco mocniejszych napoi pozwolą na chwilę zapomnienia, a trzydaniowa kolacja oraz wyspy z bufetami ciepłymi i zimnymi dodadzą energii do zabawy, którą zakończą pierwsze promienie słońca.

Atmosferę barwnych czasów warto przywołać także strojami w stylu Greet Catsby, tym bardziej, że organizatorzy przygotowali upominki za najlepszą stylizację nawiązującą stylem do epoki dwudziestolecia międzywojennego.

Nastaw się na szaloną noc, podczas której wszytko może się zdarzyć! Warto już teraz dokonać rezerwacji, bo w poprzednich latach lista gości obiektu zapełniała się na długo przed sylwestrową zabawą.

Koszt uczestnictwa to 580 zł od pary. Więcej informacji na plakacie, pod nr tel. 500 738 500 oraz na stronie kresowaosada.pl.

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!