Czas ucieka jak szalony, pora więc pomyśleć o Sylwestrowym Wieczorze. Gdzie go spędzić? Nowy Rok najlepiej powitać w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej, gdzie dla imprezowiczów przygotowane zostanie niebagatelne menu i dobra zabawa, którą rozkręcać będzie bardzo lubiany zespół Lawers.

Jedną z najpiękniejszych uroczystości, na którą wiele osób czeka każdego roku jest Sylwester. Spędzamy go na różne sposoby – popularne są domówki, imprezy masowe na starówkach oraz wyjścia na uroczystości w salach restauracyjnych. Te ostatnie są idealne dla zakochanych par, rodzin i grup znajomych.

Każdego roku zastanawiamy się, gdzie spędzić ostatnią noc w roku. W naszym regionie popularnym miejscem jest Kresowa Osada w Baszni Dolnej. Wyróżnia się ona eleganckimi wnętrzami, wyśmienitym jedzeniem, luźną i zabawną atmosferą. To naprawdę idealne miejsce na zabawę Sylwestrową.

W tym roku koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 300 zł od osoby. W cenę wliczony jest alkohol bez limitu, bufet zakąsek i przekąsek, stół regionalny, 3 kolacje, szampan na powitanie nowego roku, fajerwerki i serwis kawowy. Lepiej nie zwlekać z decyzją i jak najszybciej dokonać rezerwacji, bo liczba miejsc jest ograniczona.

W sprawie otrzymania szczegółów dotyczących zabawy kontaktować się można z organizatorami pod numerem telefonu 500 738 500 lub mailowo: kresowaosada@op.pl.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here