Alicja Antonik, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Lubaczowa, przystąpiła do wyborczej ofensywy. Hasło kampanii: „Niech wygra Lubaczów”.

O tym, że kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Lubaczowa będzie Alicja Antonik dowiedzieliśmy się już początkiem sierpnia. Przedstawiła ją wtedy w Jarosławiu poseł Anna Schmidt-Rodziewicz, która jest koordynatorem okręgowym PiS w tegorocznych wyborach samorządowych.

Dla wielu osób taka decyzja była sporym zaskoczeniem. Komentowano, że „katechetka” i „kolejna nauczycielka” nie będzie zagrożeniem dla obecnie urzędującego burmistrza, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej. Tymczasem Alicja Antonik jest kandydatem wyważonym i merytorycznym. Taka była także jej dobiegająca końca kadencja w Radzie Miejskiej. Zresztą, w rywalizacji o Ratusz prezentuje się równie pozytywnie. Widać, że jej działania są przemyślane i skrupulatnie zaplanowane. W wielu zakątkach naszego miasta pojawiły się jej wyborcze bilbordy i plakaty, a hasłem przewodnim jest sentencja „Niech wygra Lubaczów”.

Powstała także strona internetowa kandydatki. Pod adresem alicjaantonik.pl możemy zapoznać się m.in. z głównymi założeniami programowymi kandydatki, którymi są: utworzenie Centrum Przedsiębiorczości oraz aktywne działania promocyjne miejskich terenów inwestycyjnych, budowa i remonty dróg lokalnych, budowa nowego stadionu, kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej oraz podjęcie działań na rzecz budowy lubaczowskiego, całodobowego domu opieki seniora oraz bloku komunalnego i mieszkań z programu „Mieszkanie plus”. Stworzony przez Alicję Antonik program wyborczy dla Lubaczowa jest jednak dużo bardziej bogaty i oparty został o sześć głównych filarów.

– Interesują nas przede wszystkim skuteczne działania oraz inicjatywy, w efekcie których nastąpi poprawa jakości życia oraz warunków pracy wszystkich mieszkańców Lubaczowa – czytamy na stronie.

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości stawia także na bezpośredni kontakt z wyborcami i zaprasza na kampanijne spotkania.

Terminarz spotkań:

– 11.10 (czwartek) godz. 17:00 – Hotel – restauracja „U Dina” ul. Kraszewskiego 3 (wejście od ul. Słonecznej),
– 18.10 (czwartek) godz. 17:00 – Stołówka w internacie w Zespole Szkół w Lubaczowie ul. Kościuszki 161,
– 19.10 (piątek) godz. 17:00 – Sala konferencyjna w Szpitalu Powiatowym w Lubaczowie ul. Mickiewicza 168 (wejście od ul. Leśnej).

Ten baner wyświetlono 281 524 razy.

15 komentarze

  1. Pomimo moich sympatii do partii rządzącej, uważam, że wybór tej Pani to był strzał w kolano(już nikogo innego nie było?).Ja nią nią na pewno nie zagłosuję! uczyła mnie ona w szkole podstawowej i nie smak pozostał mi do tej pory po niej?

  2. Nie rozumiem ludzi którzy patrzą na Panią Alicję jedynie przez pryzmat nauki, szkoły. Dzięki jej udziałowi w radzie miasta uzyskalismy pieniadze na dom kultury i różne naprawdę pożyteczne rzeczy w Lubaczowie, takze moim zdaniem Pani Alicja to Najlepszy kandydat w tym momencie :).

  3. Niestety polska b to polska b i na zawsze zostanie bastionem kaczyńskiego.. skąd w naszym miescie tak niskie poczucie samowartosci? Btw haslo wyborcze to dramat. Co ma wygrać Lubaczow? Okregowke? 6 w totka? A może atencje samego prezesa? Strasznie to płytkie a redakcja jeszcze to wrzuca, łatwo was chyba kupić, idźcie na darmowy obiad do mikroklimatu i rozpisujcie się o tym dlaczego ich schabowy jest lepszy od schabowego u Króla.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here