Alicja Antonik, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Lubaczowa, przystąpiła do wyborczej ofensywy. Hasło kampanii: „Niech wygra Lubaczów”.

O tym, że kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Lubaczowa będzie Alicja Antonik dowiedzieliśmy się już początkiem sierpnia. Przedstawiła ją wtedy w Jarosławiu poseł Anna Schmidt-Rodziewicz, która jest koordynatorem okręgowym PiS w tegorocznych wyborach samorządowych.

Dla wielu osób taka decyzja była sporym zaskoczeniem. Komentowano, że „katechetka” i „kolejna nauczycielka” nie będzie zagrożeniem dla obecnie urzędującego burmistrza, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy samorządowej. Tymczasem Alicja Antonik jest kandydatem wyważonym i merytorycznym. Taka była także jej dobiegająca końca kadencja w Radzie Miejskiej. Zresztą, w rywalizacji o Ratusz prezentuje się równie pozytywnie. Widać, że jej działania są przemyślane i skrupulatnie zaplanowane. W wielu zakątkach naszego miasta pojawiły się jej wyborcze bilbordy i plakaty, a hasłem przewodnim jest sentencja „Niech wygra Lubaczów”.

Powstała także strona internetowa kandydatki. Pod adresem alicjaantonik.pl możemy zapoznać się m.in. z głównymi założeniami programowymi kandydatki, którymi są: utworzenie Centrum Przedsiębiorczości oraz aktywne działania promocyjne miejskich terenów inwestycyjnych, budowa i remonty dróg lokalnych, budowa nowego stadionu, kompleksowe rozwiązanie problemów gospodarki wodno-ściekowej oraz podjęcie działań na rzecz budowy lubaczowskiego, całodobowego domu opieki seniora oraz bloku komunalnego i mieszkań z programu „Mieszkanie plus”. Stworzony przez Alicję Antonik program wyborczy dla Lubaczowa jest jednak dużo bardziej bogaty i oparty został o sześć głównych filarów.

– Interesują nas przede wszystkim skuteczne działania oraz inicjatywy, w efekcie których nastąpi poprawa jakości życia oraz warunków pracy wszystkich mieszkańców Lubaczowa – czytamy na stronie.

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości stawia także na bezpośredni kontakt z wyborcami i zaprasza na kampanijne spotkania.

Terminarz spotkań:

– 11.10 (czwartek) godz. 17:00 – Hotel – restauracja „U Dina” ul. Kraszewskiego 3 (wejście od ul. Słonecznej),
– 18.10 (czwartek) godz. 17:00 – Stołówka w internacie w Zespole Szkół w Lubaczowie ul. Kościuszki 161,
– 19.10 (piątek) godz. 17:00 – Sala konferencyjna w Szpitalu Powiatowym w Lubaczowie ul. Mickiewicza 168 (wejście od ul. Leśnej).

15 komentarze

  1. Nie rozumiem ludzi którzy patrzą na Panią Alicję jedynie przez pryzmat nauki, szkoły. Dzięki jej udziałowi w radzie miasta uzyskalismy pieniadze na dom kultury i różne naprawdę pożyteczne rzeczy w Lubaczowie, takze moim zdaniem Pani Alicja to Najlepszy kandydat w tym momencie :).

  2. Niestety polska b to polska b i na zawsze zostanie bastionem kaczyńskiego.. skąd w naszym miescie tak niskie poczucie samowartosci? Btw haslo wyborcze to dramat. Co ma wygrać Lubaczow? Okregowke? 6 w totka? A może atencje samego prezesa? Strasznie to płytkie a redakcja jeszcze to wrzuca, łatwo was chyba kupić, idźcie na darmowy obiad do mikroklimatu i rozpisujcie się o tym dlaczego ich schabowy jest lepszy od schabowego u Króla.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here